Новини‎ > ‎

20 грудня 2016 року поновить свою роботу Енергодарська виборча комісія

опубліковано 16 груд. 2016 р., 05:26 Відділ інформації   [ оновлено 16 груд. 2016 р., 05:26 ]
     20 грудня 2016 року о 10-00 продовжить свою роботу Енергодарська міська виборча комісія Запорізької област.
    Вперше у 2016 році комісія збиралася ще 9 грудня 2016 року. Приводом стало надходження відповідних документів від офіційного представника ініціативної групи для збирання підписів виборців багатомандатного виборчого округу з виборів депутатів Енергодарської міської ради Запорізької області на підтримку пропозиції про відкликання за народною ініціативою депутата  Енергодарської  міської  ради Запорізької області Папалуци Оксани Миколаївни.
    На засіданні 9 грудня 2016 року, яке відбулося за участі дванадцяти членів комісії, було затверджено порядок денний з трьох питань:
1. Про прийняття присяги членами Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області.
2. Про організацію роботи Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області.
3. Перевірка дотримання вимог статей 38-40 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  при  ініціюванні відкликання за  народною  ініціативою депутата Енергодарської міської ради Запорізької області Папалуци Оксани Миколаївни, правильності оформлення підписних листів, кількості підписів, а також перевірка достовірності відомостей про громадян, що містяться в підписних листах, та їхніх підписів.
    З першого питання порядку денного були заслухані присяги наступних членів комісії: Голуба Олександра Валентиновича, Анохіної Ніни Іванівни, Романенко Ірини Володимирівни та Концевого Сергія Івановича, які, згідно з рішенням ЦВК від 6 грудня 2016 року № 498, замінили, відповідно, Кібальнікову Юлію Миколаївну (партія "5.10"), Анохіну Антоніну Іванівну (партія ВО "Батьківщина"), Самохіну Вікторію Вікторівну (партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна") та Подгорного Олександра Сергійовича (Ліберальна партія України). З другого питання вирішили проводити засідання виборчої комісії виключно у робочий час, коли є можливість залучати до роботи правоохоронні органи та органи ведення державного реєстру виборців для перевірки дотримання вимог Закону при здійсненні збору підписів.
    Розглянувши два питання, виборча комісія перейшла до розгляду третього питання порядку денного, але, у зв'язку із завершенням робочого часу відповідних органів, головою комісії Голіщевим В.Ю. було оголошено перерву. Взяти участь у засіданні комісії 20 грудня 2016 року запрошуються члени Енергодарської міської виборчої комісії, депутат Енергодарської міської ради Папалуца Оксана Миколаївна та уповноважений представник політичної партії "Опозиційний блок" Константинов Віталій Валентинович.