Управління містобудування та архітектури

Основними завданнями управління містобудування та архітектури є:


1) Забезпечення реалізації державної політики та рішень органів місцевого самоврядування у сфері містобудування та архітектури на території міста Енергодара. 

2) Аналіз стану містобудування на території міста Енергодара, прогнозування його розвитку. 

3) Організація розроблення, проведення експертизи і подання на затвердження в установленому порядку генерального плану міста, іншої містобудівної документації. Організація розроблення містобудівних програм. 

4) Координація взаємодії суб'єктів містобудівної та архітектурної діяльності щодо комплексного розвитку та забудови території м.Енергодара. Поліпшення архітектурного вигляду міста. 

5) Забезпечення дотримання законодавства, у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, затвердженої містобудівної документації, рішень Енергодарської міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, здійснення контролю за їх реалізацією. 

6) Здійснення контролю за виконанням вимог вихідних даних, затвердженої містобудівної документації у відповідності до своєї компетенції. 

7) Участь у розробці містобудівної документації. 

8) Сприяння впровадженню у будівництво прогресивних проектних рішень, нових технологій і матеріалів, конструкцій та виробів. 

9) Організація в межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури та містобудування, паркових та історико-культурних ландшафтів.

umta@en.gov.ua

Посада

П.І.Б.

Телефон

Начальник управління, головний архітектор міста

Знахуренко Віра Анатоліївна

(06139) 6-57-47

Заступник начальника управління

Зарудня Ірина Геннадіївна

(06139) 6-57-43

Головний спеціаліст

Гелетій Тетяна Володимирівна

(06139) 6-57-43

Головний спеціаліст

Діденко Євгенія Віталіївна

(06139) 6-57-43