Комунальне підприємство «Енергодарське бюро технічної інвентарізації» Енергодарської міської ради


Посада

ПІБ

Телефон

Директор Романова Віра Петрівна (06139) 6-35-26


місцезнаходження та поштова адреса: 71502, вул. Українська, 4а, м. Енергодар, Запорізька обл., Україна;

         тел./ факс:  (06139) 6-35-26, 4-03-08;

         електронна адреса:  еnbti2012@ukr.net;

         графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год., перерва з 12-00 год. до 13-00 год;

         реквізити для сплати коштів за роботи (послуги): КП «ЕНЕРГОДАРСЬКЕ БТІ» ЕМР, код ЄДРПОУ 24511774, поточний рахунок -  №26004000118133 в ПАТ  «УКРСОЦБАНК»  МФО 300023;

         директор — Романова  Віра Петрівна,  графік прийому що-вівторка з 14-00 год. до 16-00 год;

         основними цілями діяльності підприємства є: проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, оформлення документів щодо приватизації  житлового фонду, виконання проектних робіт, проведення незалежної  оцінки . 

Для приватизації квартири необхідно:

 

І. Замовити та оримати в КП «Енергодарське БТІ» технічний паспорт на обєкт нерухомого майна. При собі мати:

 

            1. Копію ордера про надання жилої площі (копія договору найму жилої площі у гуртожитку).

 

            2. Ксерокопії паспортів, свідоцтв про народження та ідентифікаційних кодів всіх, хто приймає участь в приватизації (в тому числі неповнолітніх).     

 

ІІ. Після отримання технічного паспорту необхідно звернутися до КП «Енергодарське БТІ» та надати:

 

             1. Технічний паспорт на квартиру, виданий КП «Енергодарське БТІ».

 

             2. Довідку про склад сім'ї та займані приміщення з домоуправління (ЖЕУ).

 

            3. Документ, що підтверджує невикористання ним житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (довідка з Ощадбанку) або, в разі, якщо громадянин проживав з 1992 року не за тою адресою, за якою приватизує квартиру, – необхідно надати довідки ЖЕУ про прописку з попередніх місць проживання, а в разі, якщо громадянин проживав з 1992 року не в м. Енергодарі, необхідно надати довідки з попередніх місць проживання про період прописки (де та з якого по який місяць та рік проживав) та про те, що участі в приватизації, за указаною в довідці адресою, не приймав.

 

            4.   Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.

 

             5. Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі.

 

            За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

 

   6. При поданні заяв (на приватизацію квартири) на ім’я міського голови повинні бути присутні всі, хто приймає участь в приватизації, в тому числі діти з 14 років. В разі подання документів за дорученням, при собі необхідно мати: довіреність, копію паспорта та копію ідентифікаційного коду довіреної особи).

 

    7. В разі, якщо в довідці ЖЕУ про склад сім’ї для приватизації вказані громадяни, які вже приймали участь в приватизації, необхідно надати нотаріально посвідчену заяву від цих громадян. Якщо громадяни приймали участь в приватизації в іншому населеному пункті і не мають відмітки в паспорті, то окрім заяви необхідно надати довідку ЖЕУ із вказівкою адреси, за якою приймали участь в приватизації.


Право на приватизацію гуртожитків, мають громадяни України, які не мають власного житла, більше п'яти років на законних підставах зареєстровані за місцем проживання у гуртожитках та фактично проживають у них.

Для приватизації Гуртожитків  необхідно:

 

І. Замовити та отримати в КП «Енергодарське БТІ» технічний паспорт на обєкт нерухомого майна.

         При собі мати:

         1. Копію ордера про надання жилої площі.

         2. Ксерокопії паспортів, свідоцтв про народження та ідентифікаційних кодів всіх, хто приймає участь в приватизації (в тому числі неповнолітніх).     

ІІ. Після отримання технічного паспорту необхідно звернутися до КП «Енергодарське БТІ» та надати:

         1. Технічний паспорт на квартиру.

         2. Довідку про склад сім'ї та займані приміщення з домоуправління (ЖЕУ).

         3. Документ, що підтверджує невикористання  житлових чеків для приватизації державного житлового фонду: довідка про прописку з попередніх місць проживання або (довідка з Ощадбанку):

         У разі проживавання з 1992 року в місті Енергодарі довідку про проживання брати в секторі реєстрації пр. Будівельників, № 17, м.Енергодар.

         У разі проживавання з 1992 року  в інших населених пунктах довідку з попередніх місць проживання брати за місцем попередньої прописки. Довідка  повина містити інформаціо про період прописки та інформацію, що особа не приймала участь в приватизації житла за цим місцем проживання.

          4. Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.

         5. Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі.

          За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

         6. При поданні заяв (на приватизацію квартири) на ім’я міського голови повинні бути присутні всіхто приймає участь в приватизаціїв тому числі діти з 14 років. В разі подання документів за дорученням, при собі необхідно мати: довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (та їх копії).

         7. В разіякщо в довідці ЖЕУ про склад сім’ї для приватизації вказані громадяни, які вже приймали участь в приватизації, необхідно надати нотаріально посвідчену заяву від цих громадян та документ про використання права на приватизацію в повному обсязі.

         8. Довідка із лікарні ( про відсутність захворювання на туберкульоз).

         9. Інформаційна довідка про відсутність власного житла з реєстру речових прав(виконком кабінет №123).