Оголошення

        До уваги зацікавлених осіб!


        У рамках сприяння залученню міжнародної технічної допомоги, виконавчий комітет Енергодарської міської ради інформує зацікавлених осіб про відбір проектних пропозицій для отримання грантів Міжнародного Вищеградського фонду згідно програми Східного партнерства Вищеградської четвірки.

     За підтримки уряду Нідерландів, Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва, Міжнародного Вищеградського фонду проходить грантовий конкурс.

        Мета конкурсу – сприяння демократизації та розвитку громадського суспільства у країнах Східного партнерства через впровадження середньострокових проектів, спрямованих на використання досвіду країн, які входять до вишеградської групи у сфері розвитку демократії, інтеграції в ЄС, побудові громадського суспільства та регіонального співробітництва.

        Для отримання грантів Міжнародного Вищеградського фонду згідно програми Східного партнерства Вищеградської четвірки перевага надається неурядовим та неприбутковим організаціям, освітнім, культурним та науко-дослідних установам.

        Проектні пропозиції повинні залучати організації щонайменш трьох країн Вищеградської четвірки й прийманні однієї країни Східного партнерства.


Вимоги до бюджету:

        - загальний бюджет проекту не повинен перевищувати 70 тис.євро:

        - власний внесок заявника – мінімум 10%;

        - частка матеріальних та нематеріальних активів у загальному бюджеті повинна складати до 7%, з яких щонайменше 60% надається організаціям Східного Партнерства;

        - накладні витрати повинні становити до 7% загального бюджету.


Період реалізації проекту 12-18 місяців.

Термін подачі заявки до 12-00 години 22 вересня 2014 року.

Форма заявки заповнюється on-line:

http://applications.visegradfund.org/Login.aspx?t=8192


Правила підготовки, відбору, затвердження та реалізації Розширених стандартних грантів у рамках програми Східного партнерства Вищеградської четвірки тут.


Контактні особи Міжнародного Вищеградського фонду:

Lenka Buckova: buckova @visegradfund.org;

Ferenc Jari: jari@visegradfund.org;

Denisa Pussová: pussova@visegradfund.org


Про прийняття участі у конкурсі прошу повідомити управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном: (06139) 4 -10- 42


До уваги неприбуткових установ та організацій!

Інформація щодо грантової допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне»


Урядом Японії запропонована Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначених для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається, як неурядовим, так і місцевим державним організаціям.

Для отримання фінансової допомоги необхідно направити заповнену на український мові аплікаційну форму та інші необхідні документи до Посольства Японії в Україні на електронну пошту kusanone.ua@gmail.com. Аплікаційну форму та додаткову інформацію про програму Кусаноне Ви можете знайти на сайті Посольства Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp.

Крім того із заявкою направляється кошторис витрат від постачальників (бажано від трьох різних постачальників), детальний бюджет проекту та техніко-економічне обґрунтування.

Потенційний заявник має взяти до відома те, що наступні статті бюджету не можуть фінансуватись: заробітна платня, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації-реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Таким чином, усі проекти, крім проектів закупівлі медичного обладнання, здійснюються у формі співфінансування (80% бюджету проекту фінансується програмою Кусаноне, 20% - отримувачем гранту для оплати ПДВ).

Крім того, отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту, зазвичай не більше 4 500 грн).

Останній строк подачі заявок 14 квітня 2014 року.

Про наміри подання заявки прошу повідомити управління економіки міської ради.


Про програму Кусаноне