Служба зайнятості з потужними підприємствами регіону

опубліковано 10 вер. 2018 р., 00:11 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 10 вер. 2018 р., 00:12 ]

Служба зайнятості з потужними підприємствами регіону

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Енергодарська міська філія Запорізького обласного центру зайнятості має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці як з великими, так і з малими підприємствами міста. 

Так, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії до Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості з початку 2018 року становить 128. А кількість вакансій, поданих роботодавцями збільшилась на 84 та становить 1063.

«З початку року за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 969 громадян. Це говорить про те, що майже всі вакансії було заповнено і забезпечено потребу роботодавців в кадрах – коментує ситуацію на ринку праці директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Солдатенко. – Для наших партнерів ми готові запропонувати послуги, які вже багато років користуються популярністю у наших клієнтів: допомога щодо укомплектування підприємств персоналом, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру. Стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 18 безробітних було працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю у розмірі ЄСВ. Надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. 86 безробітних проходили професійне навчання за професіями, які сьогодні необхідні роботодавцям. Протягом 8 місяців 2018 року на базі Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості організовано та проведено 4 ярмарки вакансій для роботодавців, у яких взяло участь біля 36 безробітних та 11 міні-ярмарок вакансій, у яких взяло участь 156 безробітних.

Ми запроваджуюмо і нові сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг служби, в тому числі через електронні сервіси. Це і електронна черга, послуга відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями і т.д. 

Одним із успішних прикладів тісної і плідної співпраці Енергодарської міської філії є співпраця з ВП «ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» - ключовим виробником електроенергії  та найбільшим підприємством міста. З початку цього року за сприяння служби зайнятості на підприємстві отримали постійне місце роботи 342 особи».

Робота є! Ознайомитись з вакансіями, як в Запорізькій області, так по всій Україні можна на сайті Державної служби зайнятості https://zap.dcz.gov.ua/.