Скільки потрібно часу, щоб знайти роботу?

опубліковано 5 вер. 2018 р., 06:47 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 5 вер. 2018 р., 06:47 ]

Скільки потрібно часу, щоб знайти роботу?

 

За 8 місяців 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 9362 безробітних, які перебували на обліку в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості. Кількість працевлаштованих за сприяння філії становила 969 осіб.  При цьому, 547 з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Але не кожному вдається працевлаштуватись швидко. Адже на цей процес впливає багато чинників. Іноді людині достатньо однієї співбесіди, щоб знайти нове місце роботи, де її задовольнять і умови праці, і рівень заробітної плати. Також і у роботодавця є до претендентів ряд вимог. Часто людині потрібні нові знання або підвищення кваліфікації. У цьому році вже 85 безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням Енергодарської міської філії.

Тож, статистичні данні Енергодарської міської філії свідчать, що в середньому в місті Енергодар тривалість пошуку роботи  становить 62 дні.

Директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Солдатенко запевняє, що задля прискорення вирішення питання працевлаштування фахівці філії надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності. Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному клієнту служби зайнятості, здійснюють індивідуальний супровід. Зараз у центрах зайнятості  Запорізької області запроваджено підбір персоналу по типу рекрутинга. Служба зайнятості постійно впроваджує сучасні інноваційні підходи до роботи. Головна мета яких допомогти роботодавцю якнайшвидше знайти працівника, а шукачеві  - роботу своє мрії.