Прес-тур на підприємство організувала служба зайнятості

опубліковано 10 серп. 2018 р., 00:02 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 10 серп. 2018 р., 00:02 ]

Вже багато років служба зайнятості є помічником працедавців щодо підбору якісного персоналу. Всі послуги є безкоштовними та спрямовані на вирішення цієї задачі. Так, на ринку праці міста Енергодар вже 13 років активно веде діяльність ТОВ Бухгалтерсько-консалтингова фірма «Олбест», яка під керівництвом Рознатовської Галини Петрівни здійснює діяльність у сфері бухгалтерського обліку і аудиту.

            Співпраця Галини Петрівни з фахівцями Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості в частині укомплектування вільних місць є постійною та приносить задовільний результат.

            Так на протязі 2017 року ТОВ Бухгалтерсько-консалтингова фірма «Олбест» звітувала про наявність 4 вакансій, 2 з них були укомплектовані особами з числа безробітних, 6 осіб проходили стажування за направленням служби зайнятості. Галина Петрівна скористалась законним правом та отримувала компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

            Послуги служби зайнятості досить різноманітні. Так у 2018 році безробітна Руденко О., за освітою слюсар з ремонту парогазотурбінного устаткування, пройшла професійне навчання за направленням Енергодарської міської філії за індивідуальною програмою під конкретне замовлення роботодавця. Це дало змогу жінці отримати нову  професію – офісний службовець (бухгалтерія), та після закінчення навчання отримати посаду «бухгалтер» в ТОВ Бухгалтерсько-консалтингова фірма «Олбест».