Кадри вирішують все

опубліковано 3 вер. 2018 р., 22:39 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 3 вер. 2018 р., 22:39 ]

Кадри вирішують все

        Відтік кваліфікованиїх кадрів з України відчули на собі ринкоутворюючі підприємства нашого міста. Станом на 01 вересня 2018 року нараховувалось 417 безробітних в Енергодарській міській філії ЗОЦЗ. Усього з початку року статус безробітного отримали 1149 осіб. В структурі вакансій найбільше претендентів на одне вакантне місце серед кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, законодавців, вищих державних службовців. Ситуація на ринку праці міста за останні роки змінилась. Спостерігається темп зростання кількості актуальних вакансій. Так, протягом січня – серпня вільних робочих місць в базі філії нараховувалось 1105 одиниць, що на 10% більше за аналогічний період 2017 року.
        З метою вирішення кадрових питань підприємства ВП «Атоменергомаш» ДП НАЕК «Енергоатом», у тому числі за рахунок проходження професійного навчання, 30 серпня директор Енергодарської міської філії ЗОЦЗ Солдатенко Ірина прийняла участь в робочій нараді. Зустріч організувало керівництво ВП «Атоменергомаш» ДП НАЕК «Енергоатом», були запрошені представники місцевої служби зайнятості, керівництво Енергодарського учбово-виробничого комбінату, ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», Дніпрорудненського індустріального технікуму.
        Як зазначив Віце – президент ДП НАЕК «Енергоатом» Пишний Володимир, на підприємстві є дефіцит робітників робочих професій: токарів, слюсарів. Підприємство має намір укласти договори спільної діяльності з організаціями, які займаються навчання молоді міста та дорослого населення та за власні кошти або кошти Фонду ЗДССВБ здійснити підготовку чи перепідготовку майбутнього персоналу.
        Директор Енергодарської міської філії ЗОЦЗ Солдатенко Ірина наголосила, що наразі можливість отримати затребувану професію є запорукою успішного працевлаштування та зменшення ризику безробіття. Професійне навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття здійснюється виключно на замовлення роботодавця з подальшим обов’язковим працевлаштуванням.