Перевірка щодо претендентів


 № з/п П.І.Б.Файли Результат проведення перевірки
 1 МАСЛОВА Анжеліка Олексіївна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Маслової Анжеліки ОлексіЇвни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 2 ПСЬОЛ Наталя Анатоліївна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Псьол Наталі Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 3 ДІДЕНКО Євгенія Віталіївна
 Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Діденко Євгенії Віталіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 4 СУХИНА Роман Дмитрович Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Сухини Романа Дмитровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 5 ЯРМОЛЕНКО Дар’я Миколаївна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ярмоленко Дар’ї Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 6 ХАРЕНКО Тетяна Вікторівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Харенко Тетяни Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 7 КОЗЮЛІНА Олена Русланівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Козюліної Олени Русланівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 8 ВОРОНЕЦЬ Тетяна Олександрівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Воронець Тетяни Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
9 НЕВТРИНІС Сергій Андрійович  Заява
 Повідомлення
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Невтриноса Сергія Андрійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 10 ГАЛІНКІНА Олена Олександрівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Галінкіної Олени Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 11 БОЙКО Юлія Олександрівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бойко Юлії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 12 КОЗІК Наталія Романівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 
 13 БОНДАРЕНКО Світлана Миколаївна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 
 14 КАЛИТА Тетяна Олександрівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
 
 15 КУРДЯ Ігор Іванович Заява
 Повідомлення
 Декларація
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Курді Ігоря Івановича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 16 БОЧИНІН Ілля Андрійович Заява
 Повідомлення
 Декларація

 
 17 ДМИТРЕНКО Володимир Михайлович Заява
 Повідомлення
 Декларація
 
 18 СТУЛЕНЬ Тетяна Василівна Заява
 Повідомлення
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Стулень Тетяни Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 19 БУКРЕЄВА Світлана Михайлівна Заява
 Повідомлення
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Букреєвої Світлани Михайлівна не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 20 ШИШЛАКОВА Євгенія Юріївна Заява
 Повідомлення
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шишлакової Євгенії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 21 РЯБОВА Антоніна Петрівна Заява
 Повідомлення
 Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Рябової Антоніни Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 22 ПЕЛІХ Євгенія Ігорівна Заява
 Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пеліх Євгенії Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 23
 ГОРДЕВИЧ Олег Іванович Заява
 Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гордевича Олега Івановича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 24 ГАРМАШ Ірина Василівна Заява
 Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гармаш Ірини Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 25 МАСЛОВСЬКА Наталія Іванівна Заява
 Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Масловської Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 26 Покідіна Вікторія Вікторівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Покідіної Вікторії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 27 Коробка Олена Григорівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Коробки Олени Григорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 28 Дятлова Світлана Василівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дятлової Світлани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 29 Пікуль Михайло Олександрович Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пікуля Михайла Олександровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 30 Володіна Олена Анатоліївна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Володіної Олени Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 31 Гузей Наталія Вікторівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гузей Наталії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 32 Семенова Оксана Іванівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Семенової Оксани Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 33 Коробова Катерина Сергіївна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Коробової Катерини Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 34 Русаков Сергій Олександрович Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Русакова Сергія Олександровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 35 Гулевич Світлана Вікторівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гулевич Світлани Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 36 Каленський Віталій Васильович Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Каленського Віталія Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 37 Лобода Ірина Ігорівна Заява
 Повідомлення
 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лободи Ірини Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 38 Поливаний Ігор Вікторович Заява
 Повідомлення
 
39 Чернега Євгенія Олександрівна Заява
 Повідомлення
 
40 Ревуцька Марина Павлівна Заява
 Повідомлення