Перевірка щодо працюючих

Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”


 № з/п П.І.Б.Файли Результат проведення перевірки
 1 Бєлєнкова Тетяна Іванівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бєлєнкової Тетяни Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 2 Васильєва Галина Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Васильєвої Галини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 3 Васильєва Катерина Петрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Васильєвої Катерини Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 4 Гаріна Наталія Миколаївна Заява
 Декларація
 
 5 Гізьо Яна Станіславівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гізьо Яни Станіславівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 6 Гірькова Ірина Вікторівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гірькової Ірини Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 7 Громатюк Юлія Валеріївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Громатюк Юлії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 8 Дорофієнко Валентина Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дорофієнко Валентини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 9 Дорошенко Наталія Вікторівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дорошенко Наталії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 10 Железняк Світлана Олексіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Железняк Світлани Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
11 Камєнєва Катерина Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Камєнєвої Катерини Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 12 Климчук-Новачкевич Мирослава Степанівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Климчук-Новачкевич Мирослави Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 13 Комов Юрій Олександрович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Комова Юрія Олександровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 14 Коробка Валерій Вікторович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Коробки Валерія Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 15 Кошелева Наталія Василівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кошелевої Наталії Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 16 Лаврик Юлія Валеріївна Заява
 Декларація
 
 17 Літвінова Ольга Євгенівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Літвінової Ольги Євгеніївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 18 Мазур Костянтин Володимирович Заява
 Декларація
 
 19 Мороховець Катерина Іванівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Мороховець Катерини Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 20 Нікуліна Яна Петрівна Заява
 Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Нікуліної Яни Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 21 Пікуль Марина Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пікуль Марини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 22 Фарафонова Оксана Вікторівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Фарафонової Оксани Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 23 Федорова Олена Вікторівна Заява
 Декларація
 
24 Близнюк Ольга Леонідівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Близнюк Ольги Леонідівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
25 Гелетій Тетяна Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гелетій Тетяни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
26 Гончаренко Ганна Максимівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гончаренко Ганни Максимівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
27 Дахно Оксана Олексіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дахно Оксани Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
28 Дробот Іван Степанович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дробота Івана Степановича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
29 Єришова Наталія Іванівна

 Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Єришової Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
30
 Єрмоленко Світлана Михайлівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Єрмоленко Світлани Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
31 Зарудня Ірина Геннадіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Зарудньої Ірини Геннадіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
32 Знахуренко Віра Анатоліївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Знахуренко Віри Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
33 Колесник Наталія Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Колесник Наталії Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
34 Кравченко Олена Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кравченко Олени Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
35 Кравчук В’ячеслав Сергійович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кравчука В’ячеслава Сергійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
36 Кузовова Людмила Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кузовової Людмили Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
37 Михальова Ольга Юхимівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Михальової Ольги Юхимівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
38 Ніколаєва Наталія Андріївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ніколаєвої Наталії Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
39 Овчатов Олександр Анатолійович Заява
 Декларація
 
40 Панчук Руслан Валерійович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Панчука Руслана Валерійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
41 Поліщук Дмитро Васильович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Поліщука Дмитра Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
42 Поліщук Наталія Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Поліщук Наталії Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
43 Поляцький Микола Васильович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Поляцького Миколи Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
44 Прядко Яна Ігорівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Прядко Яни Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
45 Синюк Олександр Олександрович Заява
 Декларація
 
46 Таранцова Світлана Валентинівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Таранцової Світлани Валентинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
47 Тілініна Оксана Анатоліївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Тілініної Оксани Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
48 
 
49 Багнич Олег Вікторович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Багнича Олега Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
50 Балута Наталія Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Балути Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
51 Березняк Оксана Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Березняк Оксани Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
52 Бєлова Тетяна Василівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бєлової Тетяни Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
53 Данильчук Оксана Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Данильчук Оксани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
54 Журба Дар’я Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Журби Дар’ї Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
55 Зарубіна Тетяна Андріївна Заява
 Декларація
 
56 Карпачова Ольга Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Карпачової Ольги Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
57 Лашко Ірина Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Лашко Ірини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
58 Лєвіна Белла Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Лєвіної Белли Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
59 

60 Павленко Віталія Павлівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Павленко Віталії Павлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
61 Пушкіна Світлана Пилипівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пушкіної Світлани Пилипівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
62 Радинська Тетяна Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Рядинської Тетяни Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
63 Савченко Лілія Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Савченко Лілії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
64 Ситник Людмила Іванівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ситник Людмили Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
65 Смарж Ірина Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Смарж Ірини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
66 Суворова Людмила Борисівна Заява
 Декларація
 
67 Феськова Наталія Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Феськової Наталії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
68 Фінько Олег Анатолійович Заява
 Декларація
 
69 Черноус Олена Борисівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Черноус Олени Борисівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
70 Гамкало Ірина Василівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гамкало Ірини Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
71 Денисенко Олена Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Денисенко Олени Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
72 Дьякова Олена Миколаївна Заява
 Декларація
 
73 

74 Зик Катерина Володимирівна Заява
 Декларація

75

 
76 Маловічко Наталія Ярославівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Маловічко Наталії Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
77 Орлов Євген Вікторович Заява
 Декларація
 Довідка
 
78 Пакунова Валентина Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пакунової Валентини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
79 Пензієнко Інна Вікторівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пензієнко Інни Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
80 Рубан Максим Сергійович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Рубан Максиму Сергійовичу не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
81 Татарінова Валентина Олександрівна Заява
 Декларація
 
82 Черкашина Тетяна Володимирівна Заява
 Декларація
 
83 Шеремет Ганна Олександрівна Заява
 Декларація
 
84 Ржевська Олена Олександрівна Заява
 Декларація
 Довідка
 
85 Попкова Євгенія Анатоліївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Попкової Євгенії Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
86 Олейнікова Оксана Василівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Олейнікової Оксани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
87 Овчарова Наталія Матвіївна Заява
 Декларація
 
88 Шашкова Оксана Іванівна Заява
 Декларація
 
89 Літвін Ірина Сергіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Літвін Ірини Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
90 Довбня Вікторія Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Довбні Вікторії Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
91 Фалілеєва Світлана Федорівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Фалілеєвої Світлани Федорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
92 Павлова Юлія Олексіївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Павлової Юлії Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
93 Кулагіна Надія Борисівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кулагіної Надії Борисівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
94 Мальонкіна Олена Валентинівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Мальонкіної Олени Валентинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
95 Федорова Тетяна Вікторівна Заява
 Декларація
 Довідка
 
96 Шишко Катерина Миколаївна Заява
 Декларація
 
97 Андрущенко Світлана Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Андрущенко Світлани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
98 Бабело Галина Борисівна Заява
 Декларація
 
99 Біряк Тетяна Миколаївна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Біряк Тетяни Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
100 Денисова Юлія Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Денисової Юлії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
101 Зик Альона Вікторівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Зик Альони Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
102 Кабанова Ольга Анатоліївна Заява
 Декларація
 
103 Карпінська Олена Валеріївна Заява
 Декларація
 
104 
 
105 Концур Ірина Борисівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Концур Ірини Борисівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
106 Овчатова Олена Вікторівна Заява
 Декларація
 
107 Омененко Олеся Петрівна Заява
 Декларація
 
108

 
109 Тихомирова Юлія Олегівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Тихомирової Юлії Олегівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
110

 
111 Толкач Юлія Олександрівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Толкач Юлії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
112
 
113 Цибрик Оксана Володимирівна Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Цибрик Оксани Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
114

 
115 Якушев Вадим Анатолійович Заява
 Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Якушева Вадима Анатолійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
 116 Бєшкарев Олександр Олександрович  Заява
 Декларація
 
 117 Глинських Ірина Яківна  Заява
 Декларація
 
 118 Каспрів Марія Рубенівна  Заява
 Декларація
 
 119 Клочек Вікторія Олександрівна  Заява
 Декларація
 
 120 Косинська Ілона Анатоліївна  Заява
 Декларація
 
 121 Кошилка Юлія Володимирівна  Заява
 Декларація
 
 122 Леп'явко Валерій Сергійович  Заява
 Декларація
 
 123 Марченко Ірина Ігорівна  Заява
 Декларація
 
 124 Нежеря Валентина Олександрівна  Заява
 Декларація
 
 125 Османова Марина Василівна  Заява
 Декларація
 
 126 Радченко Лілія Леонтіївна  Заява
 Декларація
 
 127 Соколик Яна Яківна  Заява
 Декларація
 
 128 Терехова Алла Робертівна  Заява
 Декларація
 
 129

 130 Бабак Тетяна Володимирівна  Заява
 Декларація
 
 131 Богданова Людмила Леонідівна  Заява
 Декларація
 
 132 Братіщева Світлана Геннадіївна  Заява
 Декларація
 
 133 Вербова-Слободян Тамара Анатоліївна  Заява
 Декларація
 
 134 Демідова Олена Вікторівна  Заява
 Декларація
 
 135 Деркач Олена Вікторівна  Заява
 Декларація
 
 136 Козакова Віра Митрофанівна  Заява
 Декларація
 
 137 Козаченко Ганна Володимирівна  Заява
 Декларація
 
 138 Кондратюк Тетяна Петрівна  Заява
 Декларація
 
 139 Коноваленко Валентина Митрофанівна  Заява
 Декларація
 
 140 Лобанова Ольга Анатоліївна  Заява
 Декларація
 
 141 Мозжиліна Оксана Володимирівна  Заява
 Декларація
 
 142 Ніколайчук Лариса Геннадіївна  Заява
 Декларація
 
 143 Олефіренко Поліна Вікторівна  Заява
 Декларація
 
 144 Пизіна Інесса Віталіївна  Заява
 Декларація
 
 145 Платонова Ірина Іванівна  Заява
 Декларація
 
 146 Смірнова Олена Георгіївна  Заява
 Декларація
 
 147 Стефашина Віта Федорівна  Заява
 Декларація
 
 148 Студєнікіна Ганна Вікторівна  Заява
 Декларація
 
 149 Тімошева Тетяна Василівна  Заява
 Декларація
 
 150 Хіхловська Наталія Борисівна  Заява
 Декларація
 
 151 Хмара Тетяна Іванівна  Заява
 Декларація
 
 152 Холод Юлія Вікторівна  Заява
 Декларація
 
 153 Шістерова Світлана Чеславівна  Заява
 Декларація
 
 154 Шпіллєр Тетяна Андріївна  Заява
 Декларація
 
 155 Щіпська Олена Василівна  Заява
 Декларація
 
 156 Яркова Марія Валентинівна Заява
 Декларація
 
 157 Шарун Оксана Василівна Заява
 Декларація
 Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шарун Оксани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”