Оголошення


До уваги мешканців міста

В м.Енергодарі впроваджується пільгове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету в рамках реалізації Програми забезпечення молоді міста Енергодара житлом на  2017-2021 роки.

В будівлі виконавчого комітету Енергодарської міської ради за адресою: вул.Курчатова, 11, продовжується прийом документів для попередньої реєстрації.

19.07.2017 з 13:00 до 16:00 в каб. 311 відбудеться прийом кандидатів представником Запорізького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

З переліком необхідних документів, умовами надання кредиту та іншою інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Енергодарської міської ради.


До уваги мешканців міста

 

В м.Енергодарі впроваджується пільгове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету в рамках реалізації Програми забезпечення молоді міста Енергодара житлом на  2017-2021 роки.

 

Право на отримання кредиту мають сім'ї та одинокі молоді громадяни, які мешкають у м. Енергодарі та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

- сім'я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно;

- неповна сім'я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно
має неповнолітніх дітей (дитину);

- одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

 

Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення старшим з подружжя пенсійного віку.

 

- позичальник, який не має дітей, сплачує кредит з відсотковою ставкою у розмірі 3 відсотки річних суми зобов’язань за кредитом;

- позичальник, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом;

- позичальникові, який має двох дітей, крім того, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом на момент застосування пільги;

- позичальникові, який має трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов’язань за кредитом на момент застосування пільги.

 

Кредит надається за таких умов:

- перебування кандидата на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
- підтвердження кандидатом своєї платоспроможності;
- внесення кандидатом першого внеску в розмірі не менш як 6 відсотків вартості (будівництва) житла. 

 

Надання та обслуговування кредитів проводить Запорізьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Фонд) (061)239-89-43, (061)239-89-57, (097) 1251671, (050) 7649473, (063) 5654871.

Попереднє консультування можна отримати в управлінні економіки Енергодарської міської ради (каб. 607, 603) або за тел. 3-31-35, 4-10-42.

 

Для попередньої реєстрації в Фонді необхідно заповнити Анкету на отримання кредиту та надати:

- довідку про перебування на квартирному обліку;

- довідку про склад сім'ї;

- копію свідоцтва про шлюб, паспортні дані;

- копію свідоцтва про народження дитини (дітей);

документи, необхідні для визначення платоспроможності (довідка про доходи з місця роботи позичальника та дорослих членів його сім'ї, у разі наявності поручителя – заяву поручителя про згоду виступити поручителем за кредитним договором та довідку про доходи поручителя, для ФОП надається довідка органу Державної фіскальної служби про отримані доходи або належним чином завірена декларація про доходи, отримані не менше ніж шість місяців).

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

- документи, що підтверджують право на перевагу в отриманні кредиту перед іншими кандидатами.

Для полегшення процедури реєстрації починаючи з 03.04.2017 документи прийматимуться в будівлі виконавчого комітету Енергодарської міської ради за адресою: вул. Курчатова, 11, каб.314, понеділок з 10-00 до 12-00, середа з 13-00 до 16-00