Новини та оголошення

Шановні енергодарці!

опубліковано 2 жовт. 2018 р., 06:06 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 2 жовт. 2018 р., 06:07 ]

Шановні енергодарці! 

        Дякуємо всім, хто брав учать у конкурсі «Громадський бюджет міста Енергодара» та допоміг нам впровадити цю чудову практику у нашому місті.
        Незважаючи на всі труднощі, які виникли у ході роботи, повідомляємо, що ми завершили третій етап громадського бюджету.
        У зв’язку з цим хочеться підбити невеличкі підсумки:
        - Всього на конкурс було подано 37 проектів, з них 15 великих і 22 малих. 17 проектів відносились до категорії «будівництво дитячих та спортивних майданчиків», 11 - до категорії «інше». Інші проекти стосувались облаштування тротуарів, зон відпочинку, ремонту вуличного освітлення.
        - Загалом, після проведення аналізу до етапу голосування було допущено 33 проекти (12 великих та 21 малий), які міг підтримати кожен житель міста.
        - Під час етапу голосування жителі віддали 3809 голосів за проекти (2179 за великі та 1630 за малі). Кожен міг проголосувати у паперовому або електронному вигляді. Згідно з підрахунками, незначний пріоритет енергодарці віддали «паперовому» голосуванню (2092 голоси проти 1783 у електронному вигляді).
        Також повідомляємо, що під час підрахунку голосів були виявлено 89 бланків з порушеннями, які були визнані недійсними рішенням Координаційної ради з питань громадського бюджету. Більшість порушень стосувалися не заповнення бланків, подвійного або потрійного голосування, голосування по одному паспорту, зміна прізвища або номеру паспорту. Також певна кількість людей проголосували і в електронному, і в паперовому вигляді. Їх голоси також не були враховані під час підрахунку.
        І нарешті, вітаємо авторів проектів, які набрали найбільшу кількість голосів, з перемогою! Нагадуємо, що ваші ідеї будуть реалізовані протягом 2019 року. Кожному з вас ми направимо листа з уточненою інформацією щодо відповідальних осіб, які будуть координувати реалізацію вашого проекту. 

        Дякуємо всім за участь! 

До уваги громадян!

опубліковано 31 трав. 2018 р., 23:56 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 23 серп. 2018 р., 01:23 ]До уваги громадян! Вітаємо всіх зі стартом етапу подачі проектів на конкурс громадського бюджету. Нагадуємо, що подати проект може кожен хто досяг 16-річного віку та підходить під один із нижче наведених пунктів:

- проживає та зареєстрований у м.Енергодар, що підтверджується паспортом чи іншим документом;

- працює на підприємстві, в установі чи організації, які зареєстровані у м.Енергодар, що підтверджується довідкою з місця праці;

- навчається у м.Енергодар, що підтверджується студентським або учнівським квитком;

- володіє на праві власності об’єктом нерухомості у м.Енергодар, що підтверджується витягом з відповідного реєстру прав власності;

- народився  у м.Енергодар, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

 

Подати свій проект ви можете на електронну адресу (energb@en.gov.ua), на електроннійплатформі  або у паперовому вигляді до відділу інформації та зв’язків з громадськістю (вул. Курчатова 11, 4 поверх, кабінет 401).

P.S. бланки форми проектів можна скачати за посиланням 

Інструкція, цінник типових робіт та перелік осіб, що можуть допомогти вам у складанні проектів ви знайдете за посиланням


ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ПРОЕКТИ!


УВАГА!!! ШАНОВНІ ЕНЕРГОДАРЦІ!

Хочемо привітати вас з закінченням чергового етапу «Громадського бюджету».

Нижче Вашій увазі представлені реєстри позитивно і негативно оцінених проектів, подані жителями міста на «Громадський бюджет». Нагадуємо, що позитивно оцінені проекти проходять на етап голосування.

Зверніть увагу, що етап голосування проводиться з 01.09 по 15.09. Кожен житель міста має змогу проголосувати з 1 великий та 1 малий проекти. Голосування буде проводитися на електронній платформі en-budget.e-dem.in.ua та у Центральній бібліотеці за адресою просп. Будівельників, 22.

1-2 of 2