Проведені заходи з нагоди Дня охорони праці в Україні

опубліковано 3 трав. 2018 р., 03:40 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 3 трав. 2018 р., 03:41 ]
Проведені заходи з нагоди Дня охорони праці в Україні 

        25 квітня 2018 року з нагоди Дня охорони праці в Україні (Всесвітнього дня охорони праці), Енергодарське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Запорізькій області спільно з депутатами Енергодарської міської ради та за благодійної підтримки ТОВ «Торгівельна мережа «Славутич» відвідали інвалідів праці та сім’ї загиблих на виробництві. Під час зустрічі з потерпілими на виробництві їх привітали з Всесвітнім днем охорони праці та вручили продуктові набори. 

 
 

        26 квітня 2018 року в рамках підведення підсумків регіонального огляд-конкурсу з нагоди Дня охорони праці України були нагороджені грамотами за відповідальність та дбайливе ставлення до правил безпеки, гігієни праці та дотримання здорового способу життя найкращі працівники підприємств в сфері охорони праці, а саме: завідуюча столової № 11 ТОВ «Комбінат громадського харчування АЕС» Коршунова Наталія Олександрівна; провідний інженер з охорони праці Управління освіти Енергодарської міської ради Вишняк Аліна Олегівна; інженер з охорони праці КП «ЦД «Промінь» ЕМР Ляхова Галина Іванівна та інші. Кращими підприємствами, яке забезпечили у 2017 році якісне функціонування системи управління охороною праці визнані Комунальне підприємство «Центр досугу «Промінь» Енергодарської міської ради (керівник Гіренко Микола Васильович) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат громадського харчування АЕС» (керівник Чебикіна Валентина Іванівна). Усіх робітників та фахівців підприємств начальник Енергодарського відділення Жук Володимир Анатолійович та страховий експерт з охорони праці Максимова Людмила Анатоліївна привітали зі святом, побажали незгасної життєвої енергії, сімейного тепла та затишку, щоб кожен робочий день приносив лише радість від виконаних завдань і матеріальний достаток, а здоров’ю на робочому місці ніщо не загрожувало. 

 

        26 квітня 2018 року начальник Енергодарського відділення УВД ФССУ у Запорізькій області та страховий експерт з охорони праці взяли участь у мітингу-реквієму «Чорнобиль – гіркий полин», присвяченого 32-й річниці Чорнобильської катастрофи. Мітинг проводився за участю народного депутата - голови парламентського підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Володимира Володимировича Бандурова, представників міської влади та адміністрацій містоутворюючих підприємств, ліквідаторів аварії, представників громадськості, духовенства, пожежників ДПРЧ, учнів навчальних закладів міста. Біля пам’ятника чорнобильцям присутні вшанували пам’ять загиблих та тих, хто помер від хвороб, поклали квіти.