Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує

опубліковано 1 трав. 2018 р., 21:49 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 1 трав. 2018 р., 21:49 ]

Енергодарське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує:

 

      з 01 січня 2018 року запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб  (працюючих) соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. А саме: застрахована особа відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором безпосередньо зі стаціонарного відділення закладу охорони здоров’я, де вона перебуває на лікуванні.

    Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності направляється в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

    На весь період стаціонарного лікування та перебування застрахованої особи на реабілітаційному лікуванні в санаторно-курортному закладі (крім вагітних) видається лікарняний листок. Термін лікування в санаторно-курортному закладі визначається лікуючим лікарем і ЛКК, але не може бути більший, ніж 24 дні, та не рекомендується менше 18 днів.  Заклад охорони здоров’я, в якому людина перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку ЛКК інформує робочий орган Фонду про потребу такої людини в медичній реабілітації, що в подальшому є підставою для здійснення Фондом усіх організаційних заходів для направлення людини до санаторно-курортного закладу.

     Перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації розміщено на офіційному веб-сайті Фонду (http://www.fssu.gov.ua/).

Перелік відповідних профілів медичної реабілітації:

1. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них), підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), ревматологічні захворювання; підгострий період опіків.

3. Кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці; підгострий період захворювань легень, підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру; цукровий діабет.

4. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

5. Інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань  на органах травлення; підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії); підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

6. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО.

7. Реабілітація при порушенні перебігу вагітності (ускладнена вагітність).

Механізм проходження реабілітаційного лікування за рахунок коштів Фонду регламентовано Порядком відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39.

  

З питаннями звертайтесь до Енергодарського відділення УВД ФССУ у Запорізькій області за телефонами: (06139) 6-24-96, 6-59-97, 0952547467 та за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Українська, буд. 4а.