м. Енергодар: з нагоди Дня рятувальника проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 05:01 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 14 вер. 2018 р., 05:01 ]

м. Енергодар: з нагоди Дня рятувальника проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» 

 

14 вересня на площі біля будинку культури «Сучасник» у місті Енергодар зібралося безліч гостей аби приєднатися до свята, яке відмічають усі рятувальники України – «День рятівника». З цієї нагоди, пожежні-рятувальники організували широкомасштабну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вишикували на площі 13 одиниць техніки на огляд більше як 2 тисяч чоловік. 

Традиційно акція розпочалась зі знайомства з «Народною службою порятунку-101». Розпочав зустріч начальник оперативно-координаційного відділення 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Олександр Заїченко, який розповів усім присутнім історію створення та розвитку Державної служби України з надзвичайних ситуацій, героїчні вчинки бійців ДСНС Запорізької області, а також повсякденну роботу рятувальників та їх обов’язки. 

Неабиякий інтерес гості проявили до пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні у підрозділах. Протягом показових виступів рятувальники демонстрували роботу гідравлічного інструменту, пневматичних подушок, освітлення місця НС, роботу вогнеборців у тепловідбивних та хімічних костюмах, проведення саморятування з не приставленої автодрабини тощо. Окрім цього присутні побачили гасіння умовної пожежі за допомогою різних видів вогнегасників, пеногенератору ГПС-600, стволів IFEX, переносного лафетного стволу Protek тощо. Гості були вражені від швидкості ліквідації уявної пожежі.  Наприкінці заходу рятувальники  продемонстрували пожежний салют.

Загалом бійці служби ДСНС подарували гарний настрій всім відвідувачам акції і переконали в майстерності та технічній оснащеності енергодарських рятувальників. 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області