м. Енергодар: урок безпеки для дошкільнят

опубліковано 12 вер. 2018 р., 04:36 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 12 вер. 2018 р., 05:01 ]

м. Енергодар: урок безпеки для дошкільнят

 

12 вересня у дитячий навчальний заклад №13 «Золота рибка» завітали  рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, які провели для дошкільнят урок з правил безпеки.

На заході були присутні діти двох вікових груп - середньої та старшої, також їх вихователі. Зустріч супроводжувалась показом мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу», який охоплює такі теми: поводження дитини з електроприладами, пожежа в квартирі, безпечний відпочинок у лісі та на водоймищах, поведінка в громадських місцях.

Під час зустрічі дітлахи пригадали номера екстрених служб, які цілодобово на варті рятування життя людей. Також рятувальники розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності. Наприкінці зустрічі педагогічний персонал разом з дітьми подякували усім рятувальникам за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожеж та інших надзвичайних подій.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області