м. Енергодар: рятувальники завітали до вихованців дитячого садочку

опубліковано 11 вер. 2018 р., 22:23 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 11 вер. 2018 р., 22:25 ]

м. Енергодар: рятувальники завітали до вихованців дитячого садочку

 

Для рятувальників безпека дітей — це одне з головних завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства. Тож фахівці в галузі безпеки проводять з молодим поколінням інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчають їх як необхідно діяти в різних небезпечних ситуаціях.

Так, 11 вересня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до вихованців дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» та провели виховну годину з питань безпеки життєдіяльності.

Під час спілкування з дітьми, фахівці Служби порятунку розповіли основні правила безпеки життєдіяльності, нагадали про небезпеки дитячих пустощів з вогнем, разом з дітьми пригадали номери екстрених служб допомоги.  Наприкінці зустрічі надали рекомендації щодо дій під час небезпечної ситуації.

З педагогами навчальних закладів також було проведено бесіду та надано консультаційну допомогу у навчанні дітей правилам безпеки життєдіяльності. Такі заходи проводяться систематично та покликані сформувати в дітей навички поводження з вогнем та вміння вірно діяти в різних небезпечних ситуаціях.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у запорізькій області


https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/1YIvlKTcXjI_RCo6RlGugRIcDkD7etr0V/view?usp=drive_web