м. Енергодар: рятувальники завітали до дітлахів аби розповісти про безпеку

опубліковано 10 вер. 2018 р., 06:13 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 10 вер. 2018 р., 06:13 ]

м. Енергодар: рятувальники завітали до дітлахів аби розповісти про безпеку

 

В усіх навчальних закладах міста Енергодар з цього тижня розпочався Тиждень безпеки дитини в рамках якого дітям проводять різноманітні інструктажі з безпеки життєдіяльності, тематичні виховні години, лекції вікторини тощо.

10 вересня співробітники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України завітали до дошкільного навчального закладу №3 «Світлячок».  У формі гри рятувальники опитували дітей про безпечні й небезпечні ситуації, а також разом вивчали номери екстрених служб. Також переглянули просвітницький мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». Він охоплює такі теми як: поводження дитини з електроприладами, подорожі у лісі та біля водоймищ, поведінка в людних місцях (у супермаркеті) та дії під час пожежі у квартирі.

Цього дня рятувальники відвідали учнів 4-х класів навчально-виховного комплексу №6. Тема зустрічі «Рятувальник – професія героїчна». Під час виховної години діти дізнались про історію становлення ДСНС, віртуально відвідали пожежну частину, ознайомились з героїчними вчинками рятувальників міста Енергодар. Також нагадали про основні правила пожежної безпеки.

Наприкінці кожної зустрічі рятувальники разом з дітьми зробили чимало пам’ятних світлин на згадку про зустріч.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області