До рятувальників Енергодару на екскурсію завітали діти

опубліковано 12 вер. 2018 р., 05:05 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 12 вер. 2018 р., 05:05 ]

До рятувальників Енергодару на екскурсію завітали діти

 

12 вересня до 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на екскурсію завітали вихованці ДНЗ «Горобинка» №14. Діти прийшли поспілкуватися зі справжніми рятувальниками аби дізнатися цікаву інформацію щодо специфіки їхньої роботи та ближче роздивитися пожежний автомобіль.

Хлопчикам та дівчаткам було продемонстровано найцікавіший експонат - велику пожежну машину. Вони мали змогу приміряли на себе бойовий одяг пожежного, потримали пожежно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час навчальної діяльності. Також, дітям було наголошено, що в жодному разі не можна дзвонити до Служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, малеча ставила багато запитань стосовно роботи рятувальної частини, отримала безліч позитивних вражень та яскравих емоцій. На завершення діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.

 

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області