Головна‎ > ‎

ДСНС м. ЕнергодараУ разі виявлення злочинних проявів у сфері службової діяльності

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:11 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 30 вер. 2018 р., 23:12 ]

У разі виявлення злочинних проявів у сфері службової діяльності, порушення антикорупційного та кримінального законодавства України серед особового складу підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області просимо звертатися за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 65, або за телефоном: 0676198861 – Бутнар Сергій Костянтинович, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

 

1-ДПРЗ Головного управління ДСНС

України у Запорізькій області

м. Енергодар: день безпеки життєдіяльності у школі

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:09 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 30 вер. 2018 р., 23:10 ]

м. Енергодар: день безпеки життєдіяльності у школі

 

28 вересня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 пройшов День безпеки життєдіяльності. Для учнів 2-х класів рятувальники підготували інтерактивну лекцію про діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій.  

Під час заходу рятувальники привернули увагу дітей до безпеки життєдіяльності, попередили їх про небезпеки, виховували почуття відповідальності за власне життя та життя товаришів. Також, фахівці Служби порятунку ознайомили присутніх із особливостями роботи пожежно-рятувального підрозділу, продемонстрували пожежний автомобіль, спеціальне обладнання та технічне спорядження вогнеборців, розповіли про їх призначення та тактико-технічні характеристики.

Після проведено естафету під назвою «101», де діти по черзі навипередки діставалися до місця виникнення умовної пожежі та викликали Службу порятунку за номером телефону «101». День безпеки життєдіяльності під гаслом «Школа безпеки – школа життя» пройшов незвично, змістовно і цікаво.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області


 
 

м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадають громадянам правила безпеки при виявленні ВНП

опубліковано 27 вер. 2018 р., 03:06 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 27 вер. 2018 р., 03:07 ]

м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадають громадянам правила безпеки при виявленні ВНП

 

Виявлення вибухонебезпечних предметів сьогодні є дуже актуальною проблемою. Майже щодня в Україні фіксуються випадки виявлення вибухонебезпечних предметів, а інколи й трагічні випадки саме в результаті порушення правил поводження із вибухонебезпечними предметами. 27 вересня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами Енергодарського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді  провели профілактичний рейд місцями масового перебування людей, а саме відвідали місцевий автовокзал.  Під час рейду нагадали громадянам, що треба робити при знаходженні предметів схожих на вибухонебезпечні, а також наголосили, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням боєприпасів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. Щоб добре засвоїти правила, громадянам було надано пам’ятки з діями при виявленні небезпечних знахідок.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

 
 

Кам’янсько-Дніпровський район: внаслідок ДТП загинула одна людина, ще 3 травмовані

опубліковано 26 вер. 2018 р., 01:41 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 26 вер. 2018 р., 01:41 ]

Кам’янсько-Дніпровський район: внаслідок ДТП загинула одна людина, ще 3 травмовані

 

25 вересня о 09:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на місці ДТП у с. Іванівка необхідна допомога рятувальників.

Як з’ясувалося на місці події, під час руху зіткнулися два автомобілі Форд Транзит та ЗАЗ Ланос. Внаслідок ДТП у Ланосі загинула 1 особа та  ще 3 постраждали.  Одного з постраждалих затиснуло на передньому пасажирському місці. Рятувальники за допомогою гідроінструменту деблокували загиблого та постраждалого якого передали лікарям швидкої. 

Від ГУ ДСНС залучалися 1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу.

 

ГУ ДСНС України у Запорізькій області


 

м. Енергодар: інформаційно-просвітницька робота з учнями

опубліковано 18 вер. 2018 р., 06:23 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 18 вер. 2018 р., 06:23 ]

м. Енергодар: інформаційно-просвітницька робота з учнями

 

18 вересня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів 3-4-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

Урок був присвячений рятувальникам міста Енергодар. Діти ознайомились з Державною службою України з надзвичайних ситуації, її історією становлення, основними завданнями роботи пожежних підрозділів, спеціальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подолання різноманітних надзвичайних ситуацій. Також під час зустрічі учні довідались про героїчні подвиги рятувальників міста Енергодар.

Наприкінці зустрічі юні хлопці та дівчата переглянули відеоролик «20 років запобігаємо, рятуємо, допомагаємо» та «Пожежні частини міста Енергодар».

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у запорізькій області

 

м. Енергодар: з нагоди Дня рятувальника проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 05:01 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 14 вер. 2018 р., 05:01 ]

м. Енергодар: з нагоди Дня рятувальника проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» 

 

14 вересня на площі біля будинку культури «Сучасник» у місті Енергодар зібралося безліч гостей аби приєднатися до свята, яке відмічають усі рятувальники України – «День рятівника». З цієї нагоди, пожежні-рятувальники організували широкомасштабну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вишикували на площі 13 одиниць техніки на огляд більше як 2 тисяч чоловік. 

Традиційно акція розпочалась зі знайомства з «Народною службою порятунку-101». Розпочав зустріч начальник оперативно-координаційного відділення 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Олександр Заїченко, який розповів усім присутнім історію створення та розвитку Державної служби України з надзвичайних ситуацій, героїчні вчинки бійців ДСНС Запорізької області, а також повсякденну роботу рятувальників та їх обов’язки. 

Неабиякий інтерес гості проявили до пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні у підрозділах. Протягом показових виступів рятувальники демонстрували роботу гідравлічного інструменту, пневматичних подушок, освітлення місця НС, роботу вогнеборців у тепловідбивних та хімічних костюмах, проведення саморятування з не приставленої автодрабини тощо. Окрім цього присутні побачили гасіння умовної пожежі за допомогою різних видів вогнегасників, пеногенератору ГПС-600, стволів IFEX, переносного лафетного стволу Protek тощо. Гості були вражені від швидкості ліквідації уявної пожежі.  Наприкінці заходу рятувальники  продемонстрували пожежний салют.

Загалом бійці служби ДСНС подарували гарний настрій всім відвідувачам акції і переконали в майстерності та технічній оснащеності енергодарських рятувальників. 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області 

До рятувальників Енергодару на екскурсію завітали діти

опубліковано 12 вер. 2018 р., 05:05 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 12 вер. 2018 р., 05:05 ]

До рятувальників Енергодару на екскурсію завітали діти

 

12 вересня до 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на екскурсію завітали вихованці ДНЗ «Горобинка» №14. Діти прийшли поспілкуватися зі справжніми рятувальниками аби дізнатися цікаву інформацію щодо специфіки їхньої роботи та ближче роздивитися пожежний автомобіль.

Хлопчикам та дівчаткам було продемонстровано найцікавіший експонат - велику пожежну машину. Вони мали змогу приміряли на себе бойовий одяг пожежного, потримали пожежно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час навчальної діяльності. Також, дітям було наголошено, що в жодному разі не можна дзвонити до Служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, малеча ставила багато запитань стосовно роботи рятувальної частини, отримала безліч позитивних вражень та яскравих емоцій. На завершення діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.

 

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

 
 

м. Енергодар: урок безпеки для дошкільнят

опубліковано 12 вер. 2018 р., 04:36 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 12 вер. 2018 р., 05:01 ]

м. Енергодар: урок безпеки для дошкільнят

 

12 вересня у дитячий навчальний заклад №13 «Золота рибка» завітали  рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, які провели для дошкільнят урок з правил безпеки.

На заході були присутні діти двох вікових груп - середньої та старшої, також їх вихователі. Зустріч супроводжувалась показом мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу», який охоплює такі теми: поводження дитини з електроприладами, пожежа в квартирі, безпечний відпочинок у лісі та на водоймищах, поведінка в громадських місцях.

Під час зустрічі дітлахи пригадали номера екстрених служб, які цілодобово на варті рятування життя людей. Також рятувальники розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності. Наприкінці зустрічі педагогічний персонал разом з дітьми подякували усім рятувальникам за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожеж та інших надзвичайних подій.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

 
 

м. Енергодар: рятувальники завітали до вихованців дитячого садочку

опубліковано 11 вер. 2018 р., 22:23 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 11 вер. 2018 р., 22:25 ]

м. Енергодар: рятувальники завітали до вихованців дитячого садочку

 

Для рятувальників безпека дітей — це одне з головних завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства. Тож фахівці в галузі безпеки проводять з молодим поколінням інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчають їх як необхідно діяти в різних небезпечних ситуаціях.

Так, 11 вересня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до вихованців дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» та провели виховну годину з питань безпеки життєдіяльності.

Під час спілкування з дітьми, фахівці Служби порятунку розповіли основні правила безпеки життєдіяльності, нагадали про небезпеки дитячих пустощів з вогнем, разом з дітьми пригадали номери екстрених служб допомоги.  Наприкінці зустрічі надали рекомендації щодо дій під час небезпечної ситуації.

З педагогами навчальних закладів також було проведено бесіду та надано консультаційну допомогу у навчанні дітей правилам безпеки життєдіяльності. Такі заходи проводяться систематично та покликані сформувати в дітей навички поводження з вогнем та вміння вірно діяти в різних небезпечних ситуаціях.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у запорізькій області


https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/1YIvlKTcXjI_RCo6RlGugRIcDkD7etr0V/view?usp=drive_web

м. Енергодар: рятувальники завітали до дітлахів аби розповісти про безпеку

опубліковано 10 вер. 2018 р., 06:13 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 10 вер. 2018 р., 06:13 ]

м. Енергодар: рятувальники завітали до дітлахів аби розповісти про безпеку

 

В усіх навчальних закладах міста Енергодар з цього тижня розпочався Тиждень безпеки дитини в рамках якого дітям проводять різноманітні інструктажі з безпеки життєдіяльності, тематичні виховні години, лекції вікторини тощо.

10 вересня співробітники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України завітали до дошкільного навчального закладу №3 «Світлячок».  У формі гри рятувальники опитували дітей про безпечні й небезпечні ситуації, а також разом вивчали номери екстрених служб. Також переглянули просвітницький мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». Він охоплює такі теми як: поводження дитини з електроприладами, подорожі у лісі та біля водоймищ, поведінка в людних місцях (у супермаркеті) та дії під час пожежі у квартирі.

Цього дня рятувальники відвідали учнів 4-х класів навчально-виховного комплексу №6. Тема зустрічі «Рятувальник – професія героїчна». Під час виховної години діти дізнались про історію становлення ДСНС, віртуально відвідали пожежну частину, ознайомились з героїчними вчинками рятувальників міста Енергодар. Також нагадали про основні правила пожежної безпеки.

Наприкінці кожної зустрічі рятувальники разом з дітьми зробили чимало пам’ятних світлин на згадку про зустріч.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області 

1-10 of 484