ОФОРМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАПИТІВ

        Запит на інформацію подається до міської ради та її виконавчого комітету на ім'я міського голови в усній або письмовій формі. Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі або на бланку, встановленої форми.

Запит на інформацію має містити:

- ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

- підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

У разі недотримання зазначених вимог виконавчий комітет міської ради має право відмовити у задоволенні запиту.

 

Під час подання запиту на інформацію запитувач самостійно визначає зручну форму подання запиту на отримання інформації:

- поштою на адресу: вул.Курчатова, 11, м.Енергодар Запорізької області, 71502 (3 позначкою на конверті "Публічна інформація" )

- факсом: (06139) 3 22 53;

- електронною поштою: infozapyt@en.gov.ua;

- за телефоном: (06139) 4 08 43

- особисто (кабінет №313 в адмінбудівлі виконавчого комітету)

 

Відповідальність за достовірність даних та інформації, наведеної у запиті щодо надання публічної інформації, несе запитувач.

 

Запити про надання публічної інформації приймаються у виконавчому комітеті міської ради у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер –з 8.00 до 17.00, у п’ятницю –з 8.00 до 15.45). Запити щодо надання публічної інформації у телефонному режимі, у письмовій чи усній формі, що подаються особисто в адміністративній будівлі виконкому, не приймаються протягом обідньої перерви (з 12.00 до 13.00).

Запити на отримання інформації реєструються працівниками відділу по роботі зі зверненнями громадян апарату міської ради та її виконавчого комітету (кабінет №313):

- в день отримання/надходження або, у разі надходження запиту на електронну адресу infozapyt@en.gov.ua у неробочий день, наступним після неробочого дня робочим днем;

- наступним днем після дня отримання запиту у разі надходження запиту до відділу після 15.00.

 

Виконавчий комітет міської ради надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.