Запрошуємо на суботник, присвячений Дню Перемоги!

опубліковано 14 квіт. 2015 р., 01:36 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 14 квіт. 2015 р., 01:37 ]
Дорогі земляки! 

        За декілька тижнів ми святкуватимемо знаменну дату - 70-річчя Великої Перемоги. Сімдесят років тому наші батьки та діди звільнили Європу від фашизму і принесли мир на рідну землю. Цей безсмертний подвиг нашого народу назавжди залишиться в пам'яті нащадків. А народна пам'ять - це братські могили воїнів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, це пам'ятники та обеліски, встановлені на їхню честь.

        Практично у кожному місті та селі 79-го округу є такий пам'ятник, і утримувати його в належному порядку та зберегти для нащадків - наш святий обов'язок. Народний депутат України Володимир БАНДУРОВ та благодійний фонд «Під покровом Богородиці» звертаються до всіх жителів Оріхівського, Василівського, Кам'янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та міста Енергодара із закликом - взяти участь у суботнику, присвяченому Дню Перемоги, і привести у належний стан пам'ятники героям війни, пам'ятні обеліски та братські могили.

        Суботник стартує 25 квітня, о 9:00, одночасно в усіх населених пунктах округу. 


        Ми переконані у тому, що на цей заклик відгукнуться всі небайдужі люди, як відгукнулися півроку тому на пропозицію Володимира Бандурова провести Покровський суботник. Ініціативу народного депутата підтримали тоді громади 50 населених пунктів. На Покровський суботник вийшли 3 500 мешканців сіл та міст округу.

        З усіх організаційних питань дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 612-77-16, (061) 236-76-01, (061) 236-76-04. 

Організаційний комітет суботника