Законопроект Володимира Бандурова про повернення пільг на безкоштовний проїзд у приміському громадському транспорті успішно пройшов профільний комітет

опубліковано 2 лют. 2016 р., 04:37 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 2 лют. 2016 р., 04:37 ]
Законопроект Володимира Бандурова про повернення пільг на безкоштовний проїзд у приміському громадському транспорті успішно пройшов профільний комітет

Законопроект Володимира Бандурова про пільговий проїзд ветеранів успішно пройшов комітет Верховної Ради України з питань ветеранів, і найближчим часом його буде внесено до сесійної зали для голосування. 

 

Запитання про повернення пільгового проїзду у приміському транспорті задавали народному депутату ветерани Степногірська, Василівки, Кам'янки-Дніпровської та багатьох інших населених пунктів під час роботи депутата в окрузі. 
- Зростання цін на продукти та ліки, підвищення тарифів на проїзд і комунальні послуги поставило більшість жителів наших міст і сіл на межу виживання. Особливо це стосується літніх людей, які на сьогодні не в змозі оплатити навіть проїзд у громадському транспорті. Уряд позбавив їх права на пільговий проїзд, - заявив народний депутат. - Ліквідацію цих пільг у першу чергу відчули на собі жителі сільських районів. Тепер вибратися до райцентру для багатьох стало проблемою. В результаті, наші ветерани не можуть купити необхідні товари та ліки, з'їздити до районної лікарні. Під час зустрічей з виборцями до мене зверталися цілі колективи ветеранів зі справедливою вимогою повернути для них безкоштовний проїзд. Відразу ж після повернення з округу я підготував відповідний законопроект. Його підтримала депутатська група «Воля народу» й інші депутати. Незважаючи на опір проурядових депутатів, ми успішно захистили наш законопроект на профільному комітеті і тепер готові відстоювати його прийняття у сесійній залі. Ветерани створили нашу державу. Вони заслуговують на справедливе ставлення до себе, і ми захистимо їх від свавілля уряду.
Законопроект Володимира Бандурова відновлює право пільгового проїзду у приміських автобусах і в залізничному транспорті в межах Запорізької області для таких категорій громадян, як ветерани праці, учасники Другої світової війни та діти війни.
Також народний депутат продовжує добиватися на законодавчому рівні підвищення розмірів заробітних плат і пенсій для населення.