Всі питання, що надійшли в ході прийому громадян, Володимир Бандуров взяв на особистий контроль

опубліковано 2 черв. 2015 р., 21:51 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 2 черв. 2015 р., 21:51 ]

Всі питання, що надійшли в ході прийому громадян, Володимир Бандуров взяв на особистий контроль


25-26 травня громадська приймальня народного депутата Володимира Бандурова працювала в Оріхові, Василівці, Великій Білозерці, Кам'янці-Дніпровській та в Енергодарі. За два дні до громадських приймалень депутата звернулися за допомогою і консультацією понад 50 жителів округу.


У кожному з населених пунктів, де проходили зустрічі з громадянами, - свої проблеми і турботи. Потрапивши в складну життєву ситуацію, люди шукають допомоги у свого депутата.

Так, до громадської приймальні звернулася вдова ветерана-афганця з села Юрківка Оріхівського району. Будинок, у якому вона мешкає, знаходиться практично в аварійному стані, і ні сил, ні коштів на його ремонт у жінки немає. Після проведених консультацій вихід було знайдено: матеріали для ремонту будинку виділить благодійний фонд «Під покровом Богородиці», почесним президентом якого є Володимир Бандуров, а ремонтні роботи проведе громадська організація «Надія-2012», що активно працює в Юрківці.

Так само швидко отримала допомогу ще одна мешканка Оріхівського району, яка прийшла з проханням допомогти їй з проведенням перерахунку пенсії. Представниця районного відділення Пенсійного фонду оперативно дала їй всі необхідні роз'яснення з приводу розмірів пенсії, які викликають у пенсіонерки сумніви.

А багатодітній мамі з Василівського району юридична служба депутатської команди взялася допомогти з оформленням документів, необхідних для реєстрації приватного підприємства.

Попросили депутата підтримати їх і батьки учнів Юрківської загальноосвітньої школи Оріхівського району. Нещодавно було прийнято рішення про закриття старших класів та переведення школи на 9-річне навчання, оскільки у 10-11 класах недостатня кількість учнів. Батьки вважають таке рішення неправильним і непродуманим. Останніми роками демографічна ситуація в селі значно покращилася, а значить, скоро випускні класи доведеться повертати. Як вагомий аргумент ініціативна група батьків наводить ситуацію із закриттям сільського дитячого садка. Зараз завдяки громаді та за підтримки Володимира Бандурова дитсадок вдалося відкрити знову, але яких зусиль це коштувало! Так що вкрай нерозумно, кажуть юрківці, було б повторювати ситуацію тепер уже зі школою.

Юридична підтримка потрібна мешканці Енергодара, дочка якої ще рік тому постраждала в ДТП, проте досі не отримала належних у таких випадках грошових виплат від страхової компанії, з якою у неї був укладений договір.

На прийомі в Кам'янці-Дніпровській жителі піднімають наболілу для міста проблему підтоплення. З цією бідою жителі міста і всього району стикаються щорічно під час весняного паводку. Володимир Бандуров системно займається цією проблемою. На сьогодні йому вдалося домогтися на місцевому рівні виділення майже 2 мільйонів гривень на відкачування води з підвалів школи № 3 та на ремонт шкільного приміщення, а також на ряд заходів щодо зниження рівня ґрунтових вод в Кам'янці-Дніпровській. Але для повного вирішення проблеми підтоплення цього недостатньо. Тому народний депутат продовжує роботу на рівні уряду і добиватиметься виділення коштів з державного бюджету.

Велика частина звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування, на вирішення побутових питань людей. Такі питання Володимир Бандуров розглядає в першу чергу. Допомогу отримає кожен, достатньо тільки надати необхідні документи.

З такою ж особливою увагою поставився Володимир Бандуров і до учасників АТО, які прийшли на депутатський прийом. Один з воїнів, житель Кам'янсько-Дніпровського району, просить допомогти з оформленням документів, за якими він міг би отримати своє законне грошове забезпечення. Інший, житель Оріхівського району, який відправляється в зону бойових дій, просить допомогти йому з придбанням літнього обмундирування.

Всі питання, що надійшли під час прийому, Володимир Бандуров взяв під особистий контроль. Для вирішення багатьох з них необхідне детальне вивчення ситуації, підключення фахівців, представників місцевої та обласної влади. Є питання, які потребують вирішення на рівні держави, внесення змін до законодавства. Жодне звернення не залишиться без уваги депутата. Всі відвідувачі громадської приймальні Володимира Бандурова отримають необхідну допомогу і консультацію.