Володимир Бандуров: «Віримо, що мир та злагода запанують в серцях ближніх і під куполом Верховної Ради»

опубліковано 8 квіт. 2013 р., 04:06 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 квіт. 2013 р., 04:07 ]

4 квітня представники Української православної церкви Московського патріархату провели в будівлі парламенту молебень за припинення ворожнечі. Про це говориться в повідомленні прес-служби УПЦ МП. У молебні взяв участь і народний депутат України Володимир Бандуров.

«Ми щиро молилися за те, щоб і серед народних обранців, і взагалі в народі панували мир, взаємоповага, згода та любов, щоб не розгоралися ворожнеча, розбрат і ненависть. Як віруючі люди ми повинні любити і служити ближньому. Як народні обранці і громадяни України ми покликані до служіння людям заради загального блага нашого народу», - сказав представник УПЦ при Раді протоієрей Василь Русинка, який проводив молебень.

Молебен відбувся на прохання групи народних депутатів, що входять у фракцію Партії регіонів. Згідно з повідомленням прес-служби УПЦ МП, з отцем Василем молилися народні депутати Володимир Бандуров, Ганна Герман, Олексій Азаров, Андрій Деркач, Дмитро Шенцев, Володимир Зубік, Григорій Смітюх, Ельбрус Тедєєв. Спеціально для депутатського молебню у парламент доставили Отченашевськую Пристрасну ікону Божої Матері і Хрест, освячений в Єрусалимі на Гробі Господньому.