Володимир Бандуров виконав прохання виборців

опубліковано 8 квіт. 2013 р., 03:15 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 квіт. 2013 р., 03:15 ]

Понад два мільйони гривень будуть виділені цього року на вирішення проблем підтоплення у Кам`янсько-Дніпровському і Василівському районах  

 У вівторок, 2 квітня, було прийнято рішення про виділення 2,292 мільйона гривень на ліквідацію причин підтоплення будівель у Кам`янсько-Дніпровському і Василівському районах. 558,2 тисячі гривень вже перераховано Нікопольському регіональному управлінню водних ресурсів. Як повідомив народному депутату України Володимиру Бандурову Міністр екології і природних ресурсів Олег Проскуряков, ці кошти за вказівкою Мінприроди Держводгосп виділив у відповідь на депутатський запит Володимира Бандурова щодо проблеми зношеності комплексу гідротехнічних споруд Кам`янського Поду.

Нагадаємо, що проблема з підтопленнями житлових будинків і об'єктів соціальної інфраструктури у Кам`янсько-Дніпровському і Василівському районах загострилася у лютому під час потепління. У березні рівень ґрунтових вод в деяких населених пунктах району перевищував відмітку в 150 сантиметрів від поверхні. 

З проханням про допомогу у відновленні захисних гідротехнічних споруджень Каховського водосховища до Володимира Бандурова мешканці Кам`янсько-Дніпровського району звернулися у лютому. Керівник Нікопольського регіонального управління водних ресурсів Олександр Скрипець повідомив народного депутата, що Каменський Под, який захищає від паводків територію з населенням у 33 тисячі осіб, потребує термінової реконструкції. Тим більш, через критичний стан Кам`янської та Знам`янської протифільтраційних завіс і компресорних станцій захисні гідроспоруди у цих населених пунктах можуть у будь-який момент вийти з ладу, спровокувавши аварійне підтоплення.

Під час першого ж після звернення мешканців району візиту в округ народний депутат у присутності журналістів, озброєних фотоапаратами і телекамерами, особисто ознайомився з ситуацією в Кам'янці-Дніпровській, отримавши фото- і відеосвідчення плачевного стану підтоплених будинків. З цими зафіксованими фактами Володимир Бандуров звертався в різні кабінети.

Вже 5 лютого народний депутат проінформував про ситуацію вищі органи влади, відправивши депутатські запити голові Кабміну Миколі Азарову та керівництву Держагентства з водних ресурсів. У відповіді Держводгоспу на депутатський запит було вказано, що з необхідних для вирішення проблеми 12 мільйонів гривень у поточному році заплановано виділити 720 тисяч, яких, на думку відомства, вистачило б лише для запобігання аварійній ситуації. Причому конкретних термінів надходження цих коштів вказано не було.

Така реакція не задовольнила народного депутата. Тому 22 березня Володимир Бандуров повторно відправив депутатські запити на ім'я Прем'єр-міністра Миколи Азарова та Міністра екології Олега Проскурякова. З керівником Мінприроди народний депутат зустрівся того ж дня. В ході зустрічі Олег Проскуряков пообіцяв взяти це питання на контроль. І дійсно, протягом тижня були виділені необхідні кошти на першочергові роботи і перерахований перший транш у розмірі півмільйона гривень.

Народний депутат заявив, що проблема мешканців Кам`янсько-Дніпровського району й надалі знаходитиметься на його особистому контролі.