Володимир Бандуров став переможцем конкурсу «Лідер року»

опубліковано 27 трав. 2015 р., 04:17 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 27 трав. 2015 р., 04:17 ]

Володимир Бандуров став переможцем конкурсу «Лідер року»21 травня були підведені підсумки обласного конкурсу «Лідер року-2015», ініційованого Запорізькою обласною радою, ректоратом та кафедрою дошкільної та початкової освіти КП «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Конкурс проводиться вже вп'яте, і спрямований на сприяння розвитку громадянської ініціативи у галузі підтримки системи дошкільної освіти та виховання в Запорізькій області.

З 15 лютого по 20 травня колективи дитячих садків і шкіл області висували своїх кандидатів для участі в конкурсі. Після чого журі, до якого увійшли представники Запорізької обласної ради та інституту післядипломної педагогічної освіти, ретельно ознайомившись з наданими матеріалами, визначило переможців.

У номінації «Здоров'я дітей як національний пріоритет» переможцем став народний депутат України Володимир Бандуров.

У сфері особливої ​​уваги депутата значиться стан дитячих садків та створення умов для всебічного розвитку сільських дітей, створення нових робочих місць. З ініціативи та за сприяння Володимира Бандурова у десятках сіл округу з'явилися дитячі ігрові та спортивні майданчики, були відремонтовані і утеплені дошкільні установи, для дитячих садків придбано необхідне обладнання, у тому числі й медичне.

Завдяки роботі народного депутата в окрузі відремонтовано 25 дитячих садків та 19 шкіл. У селах і містах 79-го округу встановлено 42 спортивні та дитячі ігрові майданчики. Одним з перших такий спортивний майданчик для занять Workout було встановлено ​​у Степногірську. Тепер у юнацтва з'явилася можливість активно займатися цим популярним серед молоді видом масової фізкультури, який полягає у виконанні різних вправ на турніках та брусах. А в Оріхові відкрився Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. Діти з особливими потребами тепер проходять реабілітацію і виховуються в колективі, під наглядом кваліфікованих фахівців.

Володимир Бандуров добре знайомий з проблемами навчальних закладів. А головне - вміє їх вирішувати. Так, завдяки його підтримці закінчується ремонт дитячого садка «Сонечко» у селі Балки Василівського району. Дитячий садок був порожній протягом 19 років, і тільки зусиллями народного депутата відродився для нового життя. Відремонтований дитячий садок зможе приймати до 85 вихованців з перспективою подальшого збільшення його місткості.

Допоміг народний депутат відновити і дитячий садок у селі Юрківка Оріхівського району. Тут вже відкрита змішана група, у якій спершу будуть виховуватися 27 малюків від двох з половиною до шести років. А у перспективі просторі приміщення дозволяють створити дві вікові групи і забезпечити місцем в садку всіх бажаючих.

Завдяки депутату благотворні зміни відбулися в дитсадках Дніпрорудного: була обладнана соляна кімната в дитячому садку №7, для дитячих садків № 2 і №6 були придбані кухонні електричні печі, а в дитсадку № 5 - виконаний зовнішній ремонт фасадної стіни.

Приділяє увагу Володимир Бандуров і розвитку дитячого спорту. Для дитячих спортивних шкіл закуповується потрібний інвентар, проводиться ремонт будівель, де тренуються юні спортсмени. Так, народний депутат допоміг каратистам Енергодара відремонтувати свій спортивний зал, для футбольних та волейбольних команд Кам'янки-Дніпровської були придбані комплекти спортивної форми. А в селі Знам'янка Володимир Бандуров допоміг побудувати новий сільський стадіон «Знаменський». Тепер у цьому селі працює цілий спорткомплекс, де сільські діти займатимуться багатьма видами спорту.

Ці та багато інших ініціатив Володимира Бандурова у сфері підтримки дошкільних навчальних закладів високо оцінені не лише конкурсною комісією, яка назвала його переможцем обласного конкурсу «Лідер року-2015», але і його земляками - жителями Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського та Оріхівського районів та міста Енергодара.

- Володимир Володимирович Бандуров як ніхто заслужив звання «Лідер року». Він є справжнім другом будь-якого дитячого садка чи школи. Ми знаємо, що можемо звернутися до нього з будь-яким питанням, і він нам допоможе. Він завжди знайде час для спілкування з вчителями та вихователями, уважно вислухає дітей і приділить їм увагу. Вдумливо вникає в усі проблеми наших дитячих садків і шкіл і, якщо потрібно, відразу ж організує робочу нараду і знайде рішення, надасть необхідну допомогу, - зазначила завідуюча дитячим садком № 7 Дніпрорудного Людмила Паніна.

Турбота про дітей - одне з основних завдань, які стоять як перед місцевими, так і перед центральними органами влади, вважає Володимир Бандуров. Діти повинні зростати в гідних умовах, щоб стати у майбутньому справжніми патріотами своєї батьківщини.