Володимир Бандуров привітав жителів Енергодара з Днем Незалежності

опубліковано 26 серп. 2016 р., 01:41 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 26 серп. 2016 р., 01:41 ]
Володимир Бандуров привітав жителів Енергодара з Днем Незалежності


25-ту річницю незалежності держави Україна і День національного прапора в Енергодарі відзначили урочистостями, які пройшли у БК «Сучасник» 23 серпня.
У святково прикрашеній залі зібралися громадські активісти, представники міської влади та ветеранських організацій, кращі працівники підприємств Енергодара, у тому числі ЗАЕС і Запорізької ТЕС, воїни АТО - люди, які чесно працюють на благо рідного міста і всієї країни.
З вітальними словами до жителів Енергодара звернувся народний депутат України Володимир Бандуров.
«25 років - термін невеликий в історичному сенсі, однак саме він був насичений подіями, особливо важливими для становлення молодої країни, - йдеться у привітанні. - Весь цей час наша держава, незважаючи на перешкоди і труднощі, йде вперед, зміцнюється й розвивається. Разом з цим розвивається і Енергодар. Приємно відзначити, що за цей час місто зміцнило свої позиції, успішно працює і розвивається. Але найбільшою цінністю Енергодара були і залишаєтеся ви, шановні жителі міста. Адже щодня ви своїми руками створюєте його майбутнє: працюючи на підприємствах, будуючи нові об'єкти, домагаючись перемог у спорті. І ця плідна робота - найкраще свідчення вашого патріотизму й самовідданості. Нам з вами належить ще багато зробити для розвитку як рідного міста, так і країни, у якій найвищими цінностями будуть честь і гідність громадянина, верховенство закону, свобода і справедливість».
Депутат у своїй парламентській діяльності активно та послідовно захищає інтереси енергодарців і працівників АЕС і ТЕС, а також надає допомогу і підтримку ветеранським організаціям, міським школам і дитячим садкам. Так, завдяки ініціативі Володимира Бандурова цього літа діти воїнів АТО і діти з малозабезпечених сімей побували у Кирилівці - провели день в аквапарку і відвідали дельфінарій. А на початку вересня у поїздку вирушать члени міської ветеранської організації Енергодара. Вони побувають на екскурсії у заповіднику Асканія Нова.
Піклується депутат і про стан здоров'я енергодарців. Багато жінок вже побували на прийомі у мамолога-онколога, професора Сергія Бугайцова в рамках ініційованої Володимиром Бандуровим програми «Здоров'я жителів Енергодара». А восени стартує ще одна програма - «Здорова дитина», покликана забезпечити профілактику захворювань у дітей.