Володимир Бандуров очолив парламентський підкомітет з питань ядерної політики та ядерної безпеки

опубліковано 20 бер. 2013 р., 07:20 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 20 бер. 2013 р., 07:22 ]

        Народний депутат України Володимир Бандуров очолив підкомітет з питань ядерної політики та ядерної безпеки у Верховній Раді України та увійшов до складу підкомітету з питань стратегії розвитку галузі та інвестицій. Таке рішення було ухвалено 6 березня в ході засідання Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, до складу якого входять зазначені підкомітети. Крім того, на засіданні було схвалено пропозиції щодо законотворчої роботи протягом поточної сесії.

        По завершенні засідання Комітету ВР України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Володимир Бандуров провів робочу нараду із експертами з питань ядерної галузі. В ході наради було обговорено актуальні проблеми атомної енергетики, що потребують якнайшвидшого законодавчого врегулювання, та соціально-економічні проблеми регіонів, де розташовані АЕС. Окремо було розглянуто пропозиції жителів зони спостереження Запорізької АЕС, з якими вони звернулися під час зустрічей із народним депутатом у виборчому окрузі, зокрема – протягом робочої поїздки, що відбулася 27-28 лютого ц.р.

        За результатами наради було дано низку доручень щодо підготовки законопроектів та пропозицій органам виконавчої влади.