Володимир Бандуров: «Ми залишаємося у конструктивній опозиції до нового уряду»

опубліковано 15 квіт. 2016 р., 05:21 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 05:22 ]

Володимир Бандуров: «Ми залишаємося у конструктивній опозиції до нового уряду»

Народний депутат України Володимир Бандуров не підтримав голосування за новий склад уряду України, яке відбулося 14 квітня.

- Попередній уряд довів народ до злиднів. Наша депутатська група «Воля народу» послідовно виступала за відставку Яценюка. Ми першими внесли до парламенту проект постанови, якою пропонувалося визнати роботу його уряду незадовільною. Після провалу лютневого голосування про недовіру уряду ми продовжували домагатися його відставки і формування нового Кабінету Міністрів, відповідального перед нашими виборцями. Сьогодні ми досягли своєї мети - уряд Яценюка відправили у відставку. Але це не означає, що ми підтримуємо новий уряд. Необхідно бачити чіткий план реформ і програму виведення країни з кризи. А цього немає! Нам належить подолати розруху в економіці, і ми готові працювати над реформами й новим курсом уряду. Тому депутатська група «Воля народу» не ввійшла до коаліції і продовжує свою роботу у парламенті як самостійна та конструктивна опозиція. У першу чергу, необхідно забезпечити соціальний захист населення, збільшити заробітні плати та пенсії, домогтися справедливих тарифів для населення. Ці питання наша депутатська група й буде ставити перед новим урядом, - заявив Володимир Бандуров.