Володимир Бандуров: «Ми будемо домагатися відставки уряду Яценюка»

опубліковано 17 лют. 2016 р., 06:26 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 17 лют. 2016 р., 06:27 ]

Володимир Бандуров: «Ми будемо домагатися відставки уряду Яценюка»16 лютого Верховна Рада України відхилила звіт Кабінету Міністрів України і визнала його діяльність незадовільною, але при цьому не змогла відправити Кабмін у відставку.

Народний депутат Володимир Бандуров підтримав обидва голосування - як про визнання діяльності уряду незадовільною, так і про недовіру Кабінету Міністрів.

Усього за недовіру уряду проголосували 194 народних депутата з 226 мінімально необхідних. На думку багатьох політичних експертів, від відставки уряд Арсенія Яценюка врятували олігархи, які контролюють деякі фракції у парламенті.

- Своєю діяльністю уряд довів народ до зубожіння. Звіт Кабінету Міністрів є набором цифр, декларацією про наміри, порожніми гаслами та обіцянками. А виступ прем'єра виявився пустою формальністю. Всі чекали відкритого діалогу з депутатами й народом, а отримали черговий монолог самовихваляння, - зазначив народний депутат Володимир Бандуров.

Протягом всього року Володимир Бандуров і інші депутати з групи «Воля народу» виступали з різкою критикою чинного уряду. Був підготовлений ряд найважливіших законопроектів, що стосуються соціального захисту громадян. Володимир Бандуров і всі депутати групи виступають за підвищення заробітних плат і пенсій мінімум удвічі, за перегляд тарифів на комунальні послуги, повернення пільг на проїзд для ветеранів, повернення права жінкам виходити на пенсію у 55 років. Але уряд не підтримав жодного з цих законопроектів. Проблеми й негаразди людей його не цікавлять.

Тому ще 17 грудня 2015 року депутати від «Волі народу» внесли до парламенту проект постанови, що пропонує визнати роботу уряду незадовільною. Постанова так і залишилася нерозглянутою. А після провалу голосування про недовіру Кабінету Міністрів повернутися до питання відставки можна буде не раніше вересня 2016 року. Згідно з українським законодавством, у разі неприйняття резолюції про недовіру уряду поставити її на голосування вдруге можна лише на наступній сесії.

- Парламент не захотів почути наші аргументи і відправити цей Кабінет Міністрів у відставку, і тепер грабування народу продовжуватиметься. В результаті ми маємо політичну кризу - уряд, який не має підтримки ні у народу, ні у Верховної Ради, продовжує працювати. У цій ситуації ми будемо домагатися якнайшвидшої відставки уряду Яценюка і формування відповідального перед нашими виборцями нового Кабінету Міністрів, - заявив Володимир Бандуров.

Для відставки уряду не вистачило 32 голосів. У вівторок, 16 лютого, у Верховній Раді народні обранці поставили на голосування питання про відставку уряду Арсенія Яценюка.

«За» проголосували наступні запорізькі нардепи: Володимир Бандуров, Олександр Пономарьов, Ігор Артюшенко, Петро Сабашук, Вадим Кривохатько.