Володимир Бандуров і Сергій Кальцев провели зустріч з партійним активом 79-го округу

опубліковано 19 трав. 2014 р., 01:45 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 19 трав. 2014 р., 01:49 ]

Володимир Бандуров і Сергій Кальцев провели зустріч з партійним активом 79-го округу

16 травня у Василівці відбулася зустріч народного депутата України Володимира Бандурова та голови Запорізької обласної організації Партії регіонів, народного депутата України Сергія Кальцева з партійним активом 79-го округу, до якого входять Оріхівський, Великобілозерський, Кам'янсько -Дніпровський, Василівський райони та місто Енергодар. Головна мета зустрічі - почути думку рядових представників партії про ситуацію на територіях, про їх бачення подальшого розвитку Партії регіонів. А також - згуртувати команду, підтримати однодумців у непростий для країни час.


Питання, що обговорювалися на зустрічі, стосувалися суспільно-політичної ситуації в Україні і в регіонах, мова йшла і про форми, методи та напрямки партійної роботи, про хід президентської виборчої кампанії.

Відкрив зустріч голова ЗООПР, народний депутат України Сергій Кальцев. Він говорив про політичну ситуацію в країні і про соціально-економічну кризу, яка виникла в результаті зміни влади.

- Сьогодні наше головне завдання - зробити все для запобігання скочування країни і регіону в прірву, захистити наших виборців, всіх громадян, які хочуть повернути стабільність, мир і впевненість у завтрашньому дні. Необхідно негайно припинити насильство і з одного, і з іншого боку конфлікту. Силовий сценарій тільки посилить роз'єднання країни. Для вирішення ситуації необхідно, по-перше, припинити антитерористичну операцію в східних областях, армійські підрозділи відвести на вихідні позиції. Армія повинна захищати мирне населення, охороняти кордони держави, а не воювати з власним народом! А проти диверсантів повинні працювати спецпідрозділи, гарантуючи при цьому безпеку мирного населення, - вважає Сергій Кальцев.

Також Сергій Федорович торкнувся безпосередньо партійних питань. На його думку, необхідно, переосмисливши і проаналізувавши всі допущені помилки, визначити партійні завдання і, згуртувавшись, вийти на новий виток розвитку партії та її діяльності.

Народний депутат України Володимир Бандуров у своєму виступі окреслив власне бачення непростої суспільно-політичної ситуації в Україні та ознайомив присутніх із завданнями, які партії належить вирішити задля її подальшого розвитку та формування всіх партійних структур. Депутат переконаний, що будь-який конфлікт може бути вирішений виключно мирним шляхом, шляхом переговорів.

Торкнувся Володимир Бандуров і питання децентралізації влади:

- Я представляю у Верховній Раді 79-й округ. Виборці делегували мене в парламент для того, щоб я захищав їхні інтереси, щоб у них була впевненість у майбутньому і в майбутньому своїх дітей. Але сьогодні ми переживаємо випробування, яких досі не знала наша держава, наш народ. Україні потрібна така внутрішня політика, яка не буде розколювати країну, і добитися цього можна лише за допомогою децентралізації влади і фінансових важелів, насамперед, шляхом формування бюджетів усіх рівнів на місцях. Бюджетна автономія кожного населеного пункту дасть можливість розпоряджатися грошима тим, хто їх заробляє, - місцевій громаді.

- Головне завдання, - продовжив Володимир Бандуров, - яке сьогодні стоїть перед суспільством, - це якомога швидше вивести країну з політичної кризи, не допустити розпалювання конфлікту, зберегти цілісність держави. Питання внутрішньої політики Україна повинна вирішувати без втручання ззовні, відстоювати свої національні інтереси, а не інтереси інших країн. Поглиблення і затягування політичної кризи негативно впливає на економіку і відкидає Україну на роки назад. Обрання нового президента України здатне повернути і політикум, і владу, і суспільство в законодавче поле. 25 травня повинні пройти легітимні вибори президента, і наше першочергове завдання - добиватися захисту інтересів своїх виборців, мешканців південного сходу країни. Наша партійна діяльність повинна продовжуватися. Те, що ми напрацюємо сьогодні, буде фундаментом завтрашнього дня. Попереду нас чекають вибори до Верховної Ради та місцевих рад. Всю свою енергію ми зобов'язані сконцентрувати на розвитку нашого виборчого округу. Усі соціальні проекти, які були розпочаті або заплановані раніше, повинні бути продовжені. Саме цього чекають від нас у містах, селах та селищах 79-го округу, інтереси яких ми представляємо в радах всіх рівнів.

Також Володимир Бандуров розповів однопартійцям про свою депутатську діяльність і про роботу в окрузі:

- Незважаючи на складну ситуацію в країні і глибоку політичну та економічну кризу, робота по залученню інвестицій в наш округ не зупиняється. Так, триває реалізація проекту за схемою «зелених інвестицій» в рамках Кіотського протоколу. Гроші спрямовані на модернізацію шкіл, дитячих садків і лікарень Василівського, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів та міста Енергодара. На ці кошти проводиться утеплення будівель, а саме - заміна вікон і дверей, утеплення фасадів, ремонт дахів. Торік були успішно завершені 9 проектів на суму 26 мільйонів гривень. У 2013 році роботи закінчені ще на 19 об'єктах - загальна сума фінансування 21 млн. грн. На 2014 рік у рамках Кіотського протоколу заплановано роботи на 35 об'єктах у Василівському, Оріхівському районах і в місті Енергодарі. Кошти в розмірі близько 21 мільйона гривень виділені на заміну вікон і дверей у школах та дитячих садках.

На території округу минулого року було реалізовано 18 проектів-переможців першого етапу конкурсу грантів «Поспішайте творити добро» загальною вартістю близько 934 тисяч гривень. Частка громад склала 479 тисяч гривень, частка благодійного фонду «Під покровом Богородиці» - 455 тисяч. Цього року стартував другий етап конкурсу грантів. Благодійний фонд вже визначився з тими проектами, які будуть реалізовані цього року. Всього буде реалізовано 9 проектів, представлених на конкурс громадами округу. Загальний бюджет конкурсу грантів складе близько 520 тисяч гривень, при цьому частка благодійного фонду - 250 тисяч. Окрім того, у 2014 році продовжиться робота з ремонту, реконструкції та облаштування храмів, які знаходяться як в нашому окрузі, так і в інших районах Запорізької області.

Під час зустрічі також виступили заступник голови Василівської районної організації Партії регіонів Денис Калінін, голова Енергодарської міської організації ПР Ігор Наумичев, його заступник Володимир Біряк, голова Кам'янсько-Дніпровської районної організації ПР Володимир Антоненко, голова Великобілозерської районної організації Зоя Лосєва. У своїх виступах вони розповіли про суспільно-політичну ситуацію, що склалася в цих районах, і окреслили коло проблем, які вирішують їхні партійні організації на місцях.

- Ми не повинні забувати про те, що розвиток нашого регіону, наших сіл і міст, залежить, насамперед, від нас з вами. Від нашої згуртованості і націленості на позитивний результат, від нашого вміння чути іншу думку і знаходити компроміс. Якщо ми зможемо підтримати порядок у своєму домі, то у нас вийде навести порядок і у всій країні. Тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо самостійно поліпшити життя нашого села чи міста, повернемо мир та спокій у державі, - підбив підсумок зустрічі народний депутат України Володимир Бандуров.