Володимир БАНДУРОВ: «Допомагаючи дітям, ми будуємо майбутнє України!»

опубліковано 10 вер. 2014 р., 03:17 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 10 вер. 2014 р., 03:18 ]

Дмитро ТКАЧУК

В нинішній непростий час, який переживає наша країна, на другий план відходять звичайні життєві турботи та радощі. Але ж всі труднощі врешті решт закінчаться, а головним у житті кожної людини були й залишаться спокій та щастя майбутніх поколінь. Сьогодні нашим дітям особливо необхідна увага дорослих, їхня спокійна впевненість у тому, що все буде добре, що дорослі думають про них і піклуються.

Приклад такої турботи сьогодні повною мірою демонструє народний депутат України Володимир БАНДУРОВ. У його рідному 79-му окрузі підтримується основна інфраструктура, ремонтуються школи, лікарні, дороги, але ні про яке додаткове фінансування серйозних державних програм не йдеться. Це стосується у першу чергу розвитку дитячого та юнацького спорту. Сьогодні практично всюди залишилося дуже мало місць для активного дитячого відпочинку і проведення дозвілля. Брак якісних сучасних дитячих майданчиків - велика проблема, особливо в сільській місцевості. Коли заходить розмова про необхідність облаштування нового дитячого майданчика, на жаль, про сільських дітей майже ніхто не згадує. Їм доводиться грати в шкільних дворах чи на вулицях рідного села.

Питання створення в селах 79-го округу ігрових дитячих майданчиків на свіжому повітрі, під сонечком, куди може прийти кожна дитина і провести свій вільний час, Володимир Бандуров поставив перед собою давно. Цю обіцянку він дав виборцям два роки тому, і планомірно втілює її в життя.

У минулому році завдяки допомозі благодійного фонду «Під покровом Богородиці», почесним президентом якого є Володимир Володимирович, юні мешканці міста Степногірська отримали облаштований сучасним обладнанням міський спортивний майданчик для workout. Тепер степногірські юнаки та дівчата мають можливість активно займатися цим популярним серед молоді напрямком масової фізкультури, котрий призначений для виконання різних вправ на турніках. Сучасні дитячі майданчики з'явилися й у селах Преображенка, Мирне та Новотаврійське Оріхівського району, а також у селі Кам'янське Василівського району.

Успіх цього починання надихнув Володимира Володимировича розробити перспективний план будівництва дитячих майданчиків і в інших селах. Пріоритет тут один: турбота про сільських дітей. Адже не всі батьки можуть дозволити відпочинок в оздоровчих закладах з дітьми, а дехто не може собі дозволити навіть взагалі виїхати за межі рідного села. Тож ігровий майданчик може стати місцем дитячого дозвілля, веселощів та сміху, доступним для кожного. Як би важко сьогодні не було в країні, турбота про дітей, про наше майбутнє повинна бути на першому місці, вважає депутат.

9 вересня, під час своєї робочої поїздки в округ, Володимир Бандуров подарував дитячі спортивні майданчики юним жителям сіл Оленівка, Комишуваха, Новотроїцьке, Ясна Поляна, Білогір'я, Новоданилівка та Новопавлівка Оріхівського району. З'являться спортмайданчики і в Оріхові - для маленьких мешканців вулиць Радянська та Тельмана.

Наступного дня такі ж самі подарунки від депутата отримали малюки у селах Трудове і Новопетрівка Великобілозерського району, а також в селах Магдалинівка, Новояківка, Димитрово і Новоандріївка Оріхівського району. Дитячі спортивні майданчики з'являться і в багатьох селах в інших районах округу, які незабаром має намір відвідати депутат. Остаточна установка спортивних комплексів запланована протягом місяця.

- Ми давно чекали цього дня, - діляться враженнями жителі Комишувахи. - Тепер у наших дітей є всі можливості для фізичного розвитку та занять спортом. У новому ігровому комплексі вони зможуть займатися гімнастикою і з користю проводити вільний час. Дякуємо нашому депутату і благодійному фонду за їхні добрі справи! Ні ми, ні наші діти цього не забудемо.

... Тихі, упорядковані двори, заасфальтовані дороги, зелень навкруги, спортивні майданчики та щасливі діти. Таким бачить майбутнє України депутат Верховної Ради Володимир Бандуров. І докладає величезних зусиль, щоб всі масштабні плани втілилися в життя. Його виборці впевнені: так і буде!

ДЛЯ ДОВІДКИ. Українська фірма «Брама» (м. Бровари) випускає такі майданчики за новітніми технологіями, з використанням сучасних матеріалів, а всі ігрові елементи виробляються з урахуванням вимог безпеки дітей. Саме вона виготовила майданчики для дітлахів 79-го округу з урахуванням інтересів дітей різного віку - і для занять Workout, і симпатичні комплекси з гірками «Кенгурятко».