Володимир Бандуров допомагає жителям округу вирішити їхні першочергові проблеми

опубліковано 2 квіт. 2015 р., 06:18 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 2 квіт. 2015 р., 06:18 ]

Володимир Бандуров допомагає жителям округу вирішити їхні першочергові проблеми

30 і 31 березня депутатська приймальня Володимира Бандурова працювала в Оріхівському, Василівському, Кам'янсько-Дніпровському, Великобілозерському районах та в місті Енергодарі.

Більшість звернень громадян до свого депутата стосувалися виділення матеріальної допомоги. В умовах погіршення соціально-економічної ситуації в країні і зростання цін на товари та послуги зростає, нажаль, і кількість людей, чий рівень життя знижується з дня на день. Збільшується, у тому числі, й вартість медикаментів, і багатьом стає не під силу самостійно оплатити дороге лікування або операцію. Багато відвідувачів депутатської приймальні просили саме про таку допомогу. Як відомо, до подібних прохань Володимир Бандуров ставиться з особливою увагою. Після вивчення наданих документів, які підтверджують необхідність лікування, матеріальна допомога буде надана. І в першу чергу - хворим дітям та одиноким людям похилого віку. У той же час, спільно з депутатами з групи «Воля народу» у Верховній Раді Володимир Бандуров домагається прийняття законів, що підвищують заробітні плати і пенсії для населення.

Однак не тільки з особистими проблемами звертаються люди до свого депутата. Жителів Червоної сільської ради (Великобілозерський район) тривожить стан братських могил загиблих воїнів. Вони хотіли б відреставрувати стели та обеліски, але впоратися із цим за власні кошти не можуть. Їм було запропоновано взяти участь у конкурсі грантів «Поспішайте творити добро», і в разі отримання гранту від благодійного фонду «Під покровом Богородиці» - відреставрувати меморіал на умовах співфінансування.

Таку ж слушну пропозицію отримала і група ентузіастів з Василівки. Мешканці будинку №2 по вул. Леніна обладнали своїми руками і за власний рахунок дитячий майданчик у дворі - спорудили гірку, гойдалки, і навіть казковий будиночок. Залишилося лише пофарбувати в яскраві кольори ці конструкції, але, на жаль, грошей на придбання фарби не вистачило. Зате з'явилася можливість взяти участь у конкурсі «Поспішайте творити добро» - і завершити роботу після отримання гранту.

Знаючи, яким авторитетом користується Володимир Володимирович у представників місцевої влади, жителі багатоквартирних будинків у Кам'янці-Дніпровській та Енергодарі попросили депутата надати їм підтримку в непростих питаннях щодо проведення ремонту у багатоквартирних будинках. Розрахунок відвідувачів депутатської приймальні виправдався - проблему ремонту було розглянуто в оперативному порядку. Більше того, на прийомі в Кам'янці був присутній міський голова Олександр Дунаєв, який пообіцяв мешканцям двоповерхового будинку №10 по вул. Гоголя створити комісію і провести обстеження протікаючого даху.

На прийомі в Енергодарі також було присутнім керівництво міста та комунальних служб. У відповідь на скаргу мешканців будинку №41 по вул. Будівельників вони повідомили, що будинок цей визнаний аварійним і вже виділені кошти на капітальний ремонт даху. Розпочнеться ремонт, як тільки встановиться погода. А мешканцям будинку №27 по вул. Радянській, які теж страждають від протікаючого даху, доведеться почекати, доки буде проведене обстеження та складений відповідний акт.

Багато було й інших проблем, вирішити які жителі округу змогли після відвідин громадської приймальні. Так, помічники Володимира Бандурова допомогли безробітному стати на облік у центрі зайнятості, а багатодітну маму з Василівки проконсультували з приводу оформлення документів на отримання статусу малозабезпеченої сім'ї. Допомогли і біженцям з Донецька, які знайшли тимчасовий притулок у селі Благовіщенка Кам'янсько-Дніпровського району. Заручилися обіцянкою сільського голови допомогти їм з придбанням дров.

Жодне звернення жителів округу до депутатської приймальні не залишилося без уваги, і кожен відвідувач в тій чи іншій мірі отримав допомогу і підтримку від свого депутата.