Спортсмени-мотогонщики відкрили сезон 2015 року на енергодарській трасі

опубліковано 23 бер. 2015 р., 03:57 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 23 бер. 2015 р., 03:57 ]

Спортсмени-мотогонщики відкрили сезон 2015 року на енергодарській трасі

20-22 березня в Енергодарі був проведений Відкритий особисто-командний чемпіонат України з мотокросу за підтримки народного депутата України Володимира Бандурова та Запорізької АЕС.

У змаганнях взяли участь і досвідчені мотогонщики, і спортсмени-аматори. На трасу протягом трьох змагальних днів виходили десятки спортсменів - і ветерани цього мужнього виду спорту, і, що показово, дівчата. Змагалися на мотоциклах з об'ємом двигуна від 50 до 450 куб. см, а також на мотоциклах з коляскою.

22 березня, у неділю, відбулися фінальні заїзди чемпіонату. У центрі Енергодара, поблизу Запорізької ТЕС, де пролягла гоночна траса, зібралися понад тисячу любителів цього популярного виду спорту. Перед початком фінальних заїздів привітання учасникам змагань від народного депутата України Володимира Бандурова передав його помічник Валерій Кошеленко. З вітальними словами до мотогонщиків звернулися також Генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Василь Якимчук, голова кросової комісії Федерації мотоциклетного спорту України Володимир Тарасов, головний суддя змагань Микола Тарасов (м. Київ). Організатори та спонсори побажали спортсменам успішних заїздів, високих спортивних досягнень та перемог.

Змагання пройшли з великим спортивним азартом. Учасники заїздів продемонстрували високий рівень майстерності, міцність духу, холоднокровність, а головне - високу швидкість. Суддівська колегія визначила кращих у всіх кваліфікаційних категоріях. А численна публіка - нагородила оплесками кожного зі спортсменів, які подолали важку трасу і прийшли до фінішної позначки.

Серед найменших учасників віком від 4 до 9 років на мотоциклах з об'ємом двигуна 50 куб. см переміг Тимур Ляшенко. Як завжди на найвищому рівні виступив заслужений майстер спорту України, неодноразовий переможець чемпіонатів України та Європи Володимир Тарасов (молодший) на мотоциклі з двигуном 250 куб. см. Вразили глядачів і дівчата, які брали участь у заїздах нарівні з чоловіками. Переможницею серед них стала Наталія Льовіна.

Непроста соціально-економічна ситуація ускладнює проведення масових заходів, в тому числі і спортивних, і в цих умовах тим більшого значення набуває спонсорська підтримка. Провести змагання з мотокросу в Енергодарі Федерації мотоциклетного спорту України допомогли Запорізька АЕС і народний депутат України Володимир Бандуров.

Володимир Володимирович завжди приділяє максимум уваги створенню належних умов для розвитку фізкультури і спорту в своєму рідному окрузі. Постійно підтримує проведення спортивних змагань у містах і селах, а також допомагає місцевим командам брати участь у престижних змаганнях як в Україні, так і за кордоном.

І спортсмени, і представники Федерації мотоциклетного спорту відзначили високий рівень організації та проведення чемпіонату в Енергодарі.