Сотні громадян, які в 2015 році звернулися до громадської приймальні Володимира Бандурова, отримали допомогу

опубліковано 4 лист. 2015 р., 22:16 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 4 лист. 2015 р., 22:17 ]
Сотні громадян, які в 2015 році звернулися до громадської приймальні Володимира Бандурова, отримали допомогу

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQR1dqSi05eVMzdGs/view?usp=drive_web 
З 2012 року на території Василівського, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та у місті Енергодарі працює громадська приймальня народного депутата України Володимира Бандурова. За цей період до депутата звернулися тисячі жителів округу.


Проблеми, з якими люди звертаються до громадської приймальні, стосуються благоустрою міст і сіл, транспортного сполучення, ремонту доріг, соціальних та культурних закладів, житлових будинків, реконструкції комунальних мереж та будівництва водопроводів. Багато проблем вдається вирішити оперативно завдяки злагодженій роботі з представниками міської та районної влади, з керівниками комунальних служб і відділень служби зайнятості та Пенсійного фонду.

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQYmQzM2R3WG5ISFU/view?usp=drive_web 
За десять місяців роботи депутатської приймальні у нинішньому році вже вдалося допомогти сотням людей. Багато питань вирішуються під час прийому. Так, жителям багатоквартирних будинків у Кам'янці-Дніпровській та Енергодарі представники міської влади дали роз'яснення про терміни проведення ремонту дахів, які протікають. Оперативно вдалося вирішити проблеми, пов'язані з постановкою громадян, що залишилися без роботи, на облік у районних центрах зайнятості з подальшим навчанням і працевлаштуванням, з питаннями нарахування пенсій і оформлення документів на отримання статусу малозабезпеченої сім'ї. Кваліфіковану юридичну консультацію отримали всі, хто прийшов з проблемами, що стосуються земельних та інших спірних питань. Останнім часом депутату все частіше доводиться вирішувати проблеми тимчасових переселенців, які також приходять до нього на прийом.

Допоміг депутат жителям Колгоспної території Василівки, які просили посприяти вирішенню транспортної проблеми цього віддаленого міського району. Завдяки допомозі Володимира Бандурова був відкритий новий міський автобусний маршрут в центр Василівки. Багато зусиль доклав депутат до вирішення питання про виділення коштів з обласного бюджету на ліквідацію наслідків підтоплень у Кам'янсько-Дніпровському районі.

Коли ж проблеми ремонту і оснащення шкіл, будинків культури, православних храмів, сільських ФАПів та дитячих садків, реконструкції меморіальних комплексів, будівництва водопроводів, встановлення дитячих майданчиків неможливо вирішити із залученням бюджетних коштів, на допомогу приходить благодійний фонд «Під покровом Богородиці», президентом якого є Володимир Бандуров. Отримуючи гранти від фонду в рамках конкурсу «Поспішайте творити добро», місцеві громади самостійно вирішують свої соціальні проблеми.

Більшість прохань, з якими звертаються відвідувачі громадської приймальні до свого депутата, стосуються питань виділення матеріальної допомоги. В умовах погіршення соціально-економічної ситуації в країні, зростання цін і збільшення вартості медикаментів багатьом стає не під силу самостійно оплатити дороге лікування або операцію.

- Мій чоловік загинув в Афганістані, з тих пір все господарство на моїх плечах, - розповідає мешканка села Юрківка Ольга Семенець. - До певного моменту за допомогою односельчан мені вдавалося справлятися з життєвими проблемами, але в цьому році в моїй родині трапилася біда - майже повністю завалився наш будинок, і ми практично опинилися на вулиці. Грошей ні на відновлення, ні на ремонт вже не було. Від таких потрясінь не витримало здоров'я. Але світ не без добрих людей. Про мої біди односельці розповіли народному депутату Володимиру Бандурову, який проводив прийом в нашому селі. Його помічники самі мене знайшли, і за сприяння благодійного фонду «Під покровом Богородиці» мені виділили гроші і на ремонт будинку, і на лікування. Спасибі, що не полишили мене в цій складній ситуації.

Лише у 2015 році було розглянуто сотні звернень про надання матеріальної допомоги. За 205 зверненнями громадян, підтвердженими необхідними документами та медичними висновками, було прийнято позитивне рішення та за сприяння благодійного фонду «Під покровом Богородиці» надано матеріальну допомогу.

Жодне звернення жителів округу в депутатську приймальню не залишилося без уваги, і кожен відвідувач отримав допомогу і підтримку свого депутата.

- Звернення до нашої громадської приймальні, свідчать про довіру людей у вирішенні їхніх повсякденних проблем. Адже робота громадської приймальні - це прямий зв'язок між народним депутатом і виборцями, - говорить Володимир Бандуров. - Якщо людина опинилася в складній життєвій ситуації, ми не можемо кинути її наодинці з бідою і зобов'язані зробити все від нас залежне, щоб надати допомогу. Але наша громадська приймальня - це ще й канал зворотного зв'язку щодо реального стану справ на місцях. Людям видніше, що відбувається в тому чи іншому місті чи селі, які проблеми громади потребують термінового втручання та вирішення. І моє завдання - знайти шляхи вирішення проблеми, підключити в разі необхідності представників органів влади і зрештою допомогти конкретній людині, селу чи місту.