Запрошуємо взяти участь у 4-му етапі конкурсу грантів «Поспішайте творити добро»!

опубліковано 29 лют. 2016 р., 03:31 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 29 лют. 2016 р., 03:32 ]

Запрошуємо взяти участь у 4-му етапі конкурсу грантів «Поспішайте творити добро»! 1 березня 2016 року стартує черговий, четвертий етап конкурсу гранатів «Поспішайте творити добро». Участь у конкурсі можуть взяти всі місцеві громади та ініціативні групи Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара. Ініціатори конкурсу - народний депутат України Володимир Бандуров та благодійний фонд «Під покровом Богородиці».Цей соціальний проект стартував на початку 2013 року. За умовами конкурсу, реалізація розроблених місцевими громадами проектів проходить за принципом співфінансування. Частину коштів виділяє благодійний фонд, а частину - беруть на себе громади.

Конкурс грантів «Поспішайте творити добро» дозволяє втілити в життя найсміливіші проекти, і це переконливо довели три попередні етапи конкурсу. Завдяки співпраці місцевих громад з благодійним фондом у містах та селах 79-го округу було побудовано водопроводи, відремонтовано сільські школи і відкрито дитячі садки, реконструйовано православні храми і амбулаторії, встановлено дитячі майданчики, освітлено вулиці, відреставровано пам'ятники загиблим героям.

Участь у конкурсі грантів відкриває для місцевих громад можливість самостійно, без залучення бюджетних коштів поліпшити умови свого життя. Головне - прийняти колективне рішення і реалізувати свою мрію за допомогою народного депутата Володимира Бандурова і благодійного фонду «Під покровом Богородиці».

Жителі міста, села чи селища визначають, що саме необхідно побудувати або реконструювати в їхньому населеному пункті у першу чергу. Ініціативна група розробляє проект і представляє його на розгляд у експертну комісію конкурсу, яка досконально вивчає всі проекти і визначає переможців. За результатами конкурсу грантів благодійний фонд «Під покровом Богородиці» виділяє передбачену частину коштів на реалізацію проектів-переможців.

Запрошуємо всі територіальні громади, всіх небайдужих жителів сіл і міст 79-го округу взяти участь у конкурсі і реальною справою долучитися до капітального ремонту округу!

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються з 1 березня по 1 травня 2016 року. Уточнити умови участі у конкурсі можна за телефоном:

095-658-40-85,

067-612-77-16.

Вся інформація про конкурс грантів «Поспішайте творити добро» розміщена на сайті bandurov.com