Щиро вітаю всіх вас - школярів та студентів, педагогів та батьків - з Днем знань!

опубліковано 29 серп. 2014 р., 02:55 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 29 серп. 2014 р., 02:56 ]
Дорогі земляки! 

Щиро вітаю всіх вас - школярів та студентів, педагогів та батьків - з Днем знань!

Перший осінній день відкриває перед учнями двері в дивовижний шкільний світ, повний чудес та нових відкриттів. Найважливіше, чому вчить школа, - це вміння думати, аналізувати, вміння самостійно знаходити єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях.

Але школа не лише розширює кругозір і дає нові знання - вона вчить терпимості й милосердя, безкорисливої ​​дружби та толерантності у відносинах з іншими людьми. А ще - любові до своєї Вітчизни, готовності служити їй, відстоювати її цілісність та незалежність. Не випадково у всіх запорізьких школах навчальний рік розпочнеться з уроку мужності. Мужності, яка необхідна кожному з нас у цей непростий для країни час.

Бажаю всім вам, дорогі земляки, щастя, здоров'я, благополуччя та успіхів у тих випробуваннях, які ставить перед нами життя! Я впевнений у тому, що спільними зусиллями ми побудуємо нову країну - країну, якою будемо пишатися.

                                                                                                    Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України