Шановні земляки! Прийміть поздоровлення з Днем Конституції України!

опубліковано 26 черв. 2015 р., 03:58 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 26 черв. 2015 р., 03:58 ]
Шановні земляки! 
Прийміть поздоровлення з Днем Конституції України! 

28 червня - особлива дата в нашій історії. Прийняття Конституції у 1996 році дозволило зберегти єдність нашої держави, зміцнити правові основи незалежної України.
Сьогодні, коли під загрозою опинилася територіальна цілісність нашої країни, коли в окремих регіонах порушуються права і свободи громадян, положення Основного Закону України набувають особливої ​​ваги. Дотримання законності і правопорядку стає запорукою стабілізації ситуації і повернення миру.
Як і в день підписання Конституції України 28 червня 1996 року, завданням першочергового значення для українського суспільства залишається прогнозований розвиток нашої країни як демократичної, соціальної, правової держави.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо внести гідний внесок у розвиток наших міст і сіл, держави в цілому. Давайте ж разом створювати потужну і багату сучасну державу, побудовану на основах європейської демократії!
Щиро бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення найсміливіших планів в ім'я світлого майбутнього нашого спільного дому - України!

Володимир Бандуров, народний депутат України