Шановні виборці!

опубліковано 30 лип. 2014 р., 01:18 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 30 лип. 2014 р., 01:20 ]

Шановні виборці!

Місяць тому, зустрічаючись з вами, ми обговорювали важку ситуацію в країні, її причини та шляхи виходу з цієї ситуації. Багато надій ми покладали на те, що парламентська фракція Партії регіонів засвоїть уроки і, зробивши необхідні висновки, переродиться в справжню політичну силу, яка буде здатною відстоювати інтереси своїх виборців. Від вас надходила критика на адресу колишніх керівників партії, які зрадили свою країну й народ. Саме від вас я отримав наказ зробити все можливе для того, щоб подібна ситуація ніколи не повторилася.

Ми з вами говорили про вироблення чіткої ідеології і платформи партії, про зміну лідера фракції і про побудову роботи на принципах відкритості та довіри.

На жаль, не було зроблено висновків ні з лютневих подій, ні з результатів дострокових президентських виборів. Тоді кандидат від партії був «спущений» зверху, а не обраний в ході відкритої дискусії та діалогу з усіма партійними організаціями країни, що й призвело до незадовільного результату на виборах.

Фракція так і не стала ні частиною коаліції, ні справжньою опозицією. При цьому саме позиція парламентської фракції дозволяє кожному депутату втілювати в життя інтереси виборців й реалізовувати передвиборчі обіцянки. Відсутність чіткої позиції призводить до того, що депутат, який представляє округ, не завжди може допомогти людям, які за нього голосували і довірили йому представляти свої інтереси у Верховній Раді.

Я вам обіцяв: якщо протягом місяця нічого не зміниться, я вийду з фракції. Я виконую дану обіцянку. 25 липня мною було подано заяву про вихід з фракції Партії регіонів.

Разом з тим, я вдячний рядовим членам фракції, які поруч зі мною пройшли важкий період випробувань, коли перебування у складі фракції Партії регіонів було пов'язане з ризиком для життя.

На даний момент, напередодні можливих парламентських виборів, нам потрібно очиститися від усього, що призвело і партію, і країну до важкої кризи. Ми повинні взяти з собою досвід, довіру людей, злагоджену роботу команди на місцях, для того щоб, очистившись, повернутися до парламенту новою силою.

Моя робота у Верховній Раді України триває. Нам належить прийняти низку важливих законопроектів, розроблених спільно з вами і спрямованих на розвиток нашого округу. Ми продовжимо капітальний ремонт округу і наші спільні добрі починання, які змінять на краще наш рідний Запорізький край.

Народний депутат України Володимир Бандуров