Шановні працівники торгівлі!

опубліковано 24 лип. 2014 р., 23:41 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 24 лип. 2014 р., 23:41 ]

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

        В умовах непростої політичної та економічної ситуації, що склалася в країні, торгівля залишається одним з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно привабливих галузей вітчизняного бізнесу. Завдяки впровадженню передових технологій ведення торгівельної діяльності збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя пересічних громадян України.

        Протягом останніх років мережа торгівлі та громадського харчування в нашому регіоні зробила великий крок вперед, з року в рік зростають обсяги товарообігу, поліпшується якість торгівельного обслуговування споживачів.

        В День працівників торгівлі хочу побажати всім вам здоров'я та життєвих сил, благополуччя та достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання. Нехай більш вагомими стають ваші досягнення! Нехай ваше життя завжди супроводжується позитивом, радістю, оптимізмом, вірою в краще майбутнє!

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України