Шановні педагоги та батьки, любі школярі і студенти!

опубліковано 28 серп. 2015 р., 04:35 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 28 серп. 2015 р., 04:35 ]
Шановні педагоги та батьки, любі школярі і студенти!

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем знань!

Особливо хвилюючим перший день нового навчального року буде для першокласників, перед якими двері у Країну знань відкриються вперше. Нехай він стане для них початком нового цікавого життя, подарує знайомства з мудрими наставниками та вірними друзями.

Старшокласникам я бажаю успіхів в опановуванні знань і правильного вибору майбутньої професії, а студентам - стати висококласними фахівцями. Ви - майбутнє Запорізького краю та всієї України. Від вас залежатиме, якою наша країна буде завтра. Нехай знання, які ви отримаєте від педагогів, допоможуть вам досягти у дорослому житті високих результатів. Шановні працівники освіти і батьки, хочу побажати вам натхнення і терпіння у навчанні та вихованні дітей.

Але 1 вересня - це свято не лише для тих, хто йде до школи, це знаковий день для кожного з нас. Протягом усього свого життя ми навчаємося, з кожною життєвою віхою стаємо кращими і мудрішими – і з цього постійного духовного розвитку й складається саме життя.

Бажаю всім вам, дорогі земляки, успіхів у справах, завзятості у набутті знань, радості творчості і всього самого доброго! Я впевнений у тому, що спільними зусиллями ми побудуємо нову країну - країну, якою будемо пишатися.

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України