Шановні педагоги! Дорогі учні та батьки!

опубліковано 31 серп. 2016 р., 00:39 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 31 серп. 2016 р., 00:39 ]
Шановні педагоги! Дорогі учні та батьки!
 Щиро вітаю вас з Днем знань - справжнім святом мудрості, доброти й людяності!
Цей день для всіх нас є особливо урочистим і хвилюючим, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.
Відомо, що знання – це велика сила. Вона допомагає нам досягати успіхів та особистісного росту, розвиватися, будувати кар’єру.
З першого дзвоника для кожної дитини починається найважливіший шлях - до набуття загальнолюдських цінностей, мудрості й доброти. Адже наші вчителі дають не тільки наукові знання, але й виховують у дитині багатогранну, духовно розвинену особистість, справжнього громадянина своєї країни.
Бажаю усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів і досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності та наполегливість в опановуванні знань стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться з вихованцями своїми знаннями, які виховують дітей, не шкодуючи ні сил, ні часу. Від мудрості, знань, великодушності вчителів залежить, ким стануть наші діти у майбутньому, що залишиться з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, у кожну родину!
Мирного вам неба, міцного здоров’я та благополуччя!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

З повагою, народний депутат України Володимир БАНДУРОВ