Розвиток регіону та захист соціальних прав його мешканців - першочергові завдання Володимира Бандурова у Верховній Раді

опубліковано 8 груд. 2014 р., 04:15 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 груд. 2014 р., 04:15 ]
Розвиток регіону та захист соціальних прав його мешканців - першочергові завдання Володимира Бандурова у Верховній Раді

Народний депутат України Володимир Бандуров, який представляє у Верховній Раді інтереси жителів 79-го округу, увійшов до складу створеної в парламенті депутатської групи «Воля народу». Як повідомлялося раніше, головою депутатської групи став Ігор Єремєєв. Його заступником - Леонід Деркач.


Всього до групи увійшли 20 депутатів. Всі вони обрані до парламенту у мажоритарних округах. Крім Володимира Бандурова, Запорізьку область у депутатській групі «Воля народу» представляють В'ячеслав Богуслаєв і Олександр Пономарьов.

З якою метою була створена депутатська група, які завдання вона перед собою ставить, а також про перші законопроекти, які підготує «Воля народу», розповів нашому виданню народний депутат Володимир Бандуров.

- Ми представляємо у парламенті понад 10 відсотків громадян України, які віддали свої голоси за 20 народних депутатів. У парламентську групу «Воля народу» увійшли депутати-мажоритарники, метою яких є захист інтересів своїх виборців, розвиток своєї території, - зазначив Володимир Бандуров. - Свої першочергові цілі і завдання ми озвучили з трибуни Верховної Ради. У першу чергу, нас турбують конкретні проблеми людей, які сьогодні стоять на порядку денному. Мова йде про перегляд пенсійної реформи, необхідність зниження пенсійного віку для жінок з 60 до 55 років. Це було одним з моїх основних передвиборних завдань. Відповідний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді, і ми будемо домагатися його якнайшвидшого розгляду.

Також ми виступаємо, - говорить депутат, - за перегляд прийнятого Закону про спрощення процедури оформлення спадщини на селі. Я був одним з ініціаторів його прийняття. Цей Закон скасовує обов'язкове проведення оцінки майна вже з січня 2015 року та передбачає передачу прав на оформлення спадщини главам сільрад, але ця норма набуде чинності лише у 2016 році. Ми ставимо питання про якнайшвидшу передачу сільським радам права проводити нотаріальні дії, щоб люди не їздили в райцентр, не стояли в черзі і не витрачали зайві гроші. Вважаємо це недоробкою і будемо наполягати, щоб і ця норма Закону також вступила в дію вже з 2015 року.

Сьогоднішня влада повинна повернутися обличчям до села та забезпечити фінансування всіх необхідних дотацій для сільської місцевості. Ми також будемо домагатися перегляду орендних ставок за паї на чесних умовах. Цей процес повинен стати прозорим і бути вигідним як для орендарів, так і для тих, хто віддає їм свою землю в оренду.

Крім того, наша група виступає за збереження й розвиток медицини та освіти на селі. Ці дві найважливіші сфери повинні отримати належну увагу з боку Верховної Ради та уряду. А головне, необхідно підвищити їх фінансування. В першу чергу, нами будуть підготовлені законопроекти, що забороняють закриття медичних установ і шкіл в селах. Для того, щоб розвивати українське село, необхідно створити всі умови для сільських жителів, а не закривати школи і лікарні, скорочуючи фінансування.

Найважливішим питанням вважаємо також проведення реальної децентралізації влади в країні. Настав час переходити від порожніх обіцянок до конкретних дій. Кошти повинні залишатися на тій території, де вони заробляються. Реальна влада на місцях повинна належати органам місцевого самоврядування. Ми маємо необхідний досвід, напрацювання і готові втілити їх у життя.

Ще однією важливою темою для нас є захист соціальних інтересів наших виборців. Я отримав безліч звернень, у яких жителі нашого округу просять переглянути розміри соціальної допомоги при народженні та утриманні дитини до трирічного віку. Скасування норм, що сталася 1 липня, призвело до того, що сьогодні реально немає можливості утримувати і виховувати дітей в належних умовах. Тому у Верховній Раді я буду домагатися повернення скасованих розмірів допомоги по народженню і утриманню дитини, а також підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для населення. Справедливість потрібно захищати і відстоювати.

Кожен депутат нашої групи розуміє, що всі ці питання можна вирішити тільки за умови зростання вітчизняної економіки, відродження промислового потенціалу України. Необхідно ввести абсолютно нову економічну модель, при якій буде вигідно створювати нові робочі місця, яка приведе до зростання виробництва і дасть можливість фінансувати всі соціальні виплати.

Це ті першочергові завдання, які поставили перед нами виборці. Над ними я і буду працювати разом з депутатами нашої групи «Воля народу», - резюмував народний депутат Володимир Бандуров.