Проблеми мешканців 79-го округу допомагає вирішити конкурс грантів «Поспішайте творити добро»

опубліковано 18 серп. 2014 р., 03:17 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 18 серп. 2014 р., 03:17 ]
(Підсумки роботи громадської приймальні народного депутата України Володимира Бандурова)

        12 та 14 серпня у районних центрах 79-го округу працювала громадська приймальня народного депутата України Володимира Бандурова. Помічники депутата й досвідчені юристи, що входять до його команди, знайомилися з проханнями та скаргами відвідувачів приймальні, давали компетентні поради та консультації, в оперативному порядку зв'язувалися з представниками місцевої влади й приймали спільні рішення щодо скоординованих дій задля усунення проблем. Жоден з сигналів відвідувачів приймальні не залишився без відповіді.

        Ініціативна група, яка представляє ветеранів Дніпрорудного, попросила про сприяння в забезпеченні нормальних умов для діяльності своїх організацій. Об'єднання «Діти війни», клуб «Ветеран» та міська рада ветеранів орендують для своєї роботи приміщення в кінотеатрі «Современник». Але умови, в яких їм доводиться працювати, ніяк не сприяють ефективній діяльності ветеранів. Починаючи з 1992 року, кінотеатр не опалюється, отже в зимовий час доводиться користуватися електрообігрівачами, хоча тепліше в приміщеннях не стає. До того ж, сама будівля кінотеатру знаходиться в незадовільному технічному та естетичному стані.

        Проаналізувавши проблему, помічники депутата запропонували активістам взяти участь в ініційованому Володимиром Бандуровим конкурсі грантів «Поспішайте творити добро», який успішно реалізується у 79-му окрузі і за допомогою якого багато місцевих громад на умовах співфінансування вже покращили стан соціальних об'єктів у своїх населених пунктах. Для участі в конкурсі необхідно розробити проект модернізації та опалення орендованих в будівлі кінотеатру приміщень, а для збору коштів - залучити спонсорів. Таке рішення проблеми цілком реальне, оскільки надати підтримку обіцяє й міська рада Дніпрорудного.

        А мешканці вулиць Миру та Каховської у Василівці розповіли про проблеми з подачею електроенергії. Встановлені тут трансформатори вже давно відслужили свій термін, що провокує постійні перебої з подачею електрики. Володимир Бандуров у відповідь на цю скаргу прийняв рішення про направлення депутатського запиту на адресу керівництва обленерго з проханням включити до плану по заміні трансформаторів і ті, які встановлені у Василівці.

        На прийом в Оріхові прийшли представники ініціативної групи та розповіли про те, що на вулиці Радянській у райцентрі вони розпочали будівництво дитячого майданчика. Вже отримані всі дозвільні документи, оформлений відвід ділянки землі, поставлено огорожу, ​​частину гойдалок, і навіть обладнано волейбольний майданчик. Активісти звернулися до народного депутата з проханням допомогти їм з придбанням і установкою гойдалок, дитячої гірки і декількох лавок. Помічники Володимира Бандурова запропонували їм подати заявку на участь у конкурсі грантів «Поспішайте творити добро». Подібний проект з облаштування дитячого ігрового майданчика зараз успішно реалізується в селі Нестерянка.

        Про реалізацію проектів-переможців конкурсу грантів «Поспішайте творити добро» розповів помічникам народного депутата і керівник проекту зі встановлення вуличного освітлення мостового переходу у Великій Білозерці: всі виділені благодійним фондом «Під покровом Богородиці» кошти реалізовані, роботи повністю виконані.

        А жителі багатоквартирного будинку по вулиці 8 Березня у Великій Білозерці поділилися своєю проблемою: покрівля протікає, але надії на ремонт жодної, оскільки у обслуговуючого будинок підприємства немає для цього коштів. Більш того, у будинку досить невизначене майбутнє - Кам'янське міжрайонне управління водного господарства, на балансі якого перебуває будинок, хоче передати його у комунальну власність, проте це рішення затягується. А попереду - дощова осінь і холодна зима.

        Після проведення необхідних консультацій з відповідними районними структурами мешканцям будинку було запропоновано створити ОСББ. Це дозволить і будинок привести до ладу, і стати справжніми господарями власного житла. Численний досвід українських міст, де жителі багатоквартирних будинків взяли справу в свої руки, свідчить про те, що за ОСББ - майбутнє.

        Серед звернень громадян було й чимало прохань про надання матеріальної допомоги - на придбання цегли для ремонту пічного опалення, для проведення операцій, для проходження необхідного санаторно-курортного лікування. Усі звернення про виділення фінансової допомоги будуть задоволені після надання необхідних довідок та інших підтверджуючих документів.

        Мешканець Кам'янсько-Дніпровського району попросив сприяння народного депутата в довготривалому оформленні пенсійної допомоги, на що було прийнято рішення про відправлення відповідного депутатського запиту до райдержадміністрації та районного архіву.

        А жителька Енергодара попросила допомоги у оформленні субсидії з оплати за житлово-комунальні послуги. Незважаючи на те, що вона мешкає у квартирі одна, прописані тут кілька осіб, відповідно вона змушена платити за послуги, які їй фактично не надаються. В оперативному порядку було отримано консультацію у заступника начальника КП «ПКС», в результаті чого було прийнято рішення про оформлення субсидії.