Володимир Бандуров : Парламентська більшість і опозиція продемонстрували справжнє відношення до українського народу. Кожен - своє

опубліковано 8 квіт. 2013 р., 03:13 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 квіт. 2013 р., 03:16 ]

20 законопроектів було прийнято в четвер, 4 квітня, на засіданні парламентської більшості Верховної Ради. Засідання відбулося в приміщенні на вулиці Банковій, а не в сесійній залі, яка в той час була заблокована представниками опозиції.

- Сьогодні ми продемонстрували усьому народу і зацікавленим міжнародним інституціям, як саме Верховна Рада може працювати, незважаючи на прагнення окремих політичних сил дестабілізувати ситуацію в країні, - відзначив народний депутат України, заступник голови фракції Партії регіонів Володимир Бандуров у своєму інтерв'ю ЗМІ. - Без звичних для опозиціонерів пафосних промов, без красування перед телекамерами ми за декілька годин прийняли 20 проектів так необхідних країні законів. Це більше, ніж було прийнято за півтора місяці роботи  в сесійній залі під час другої парламентської сесії.

Народний депутат підкреслив, що основні закиди опозиціонерів у бік уряду і парламентської більшості як під час виборчої кампанії, так і сьогодні, стосуються економічного спаду в країні. Але саме з вини опозиції Верховна Рада впродовж майже двох місяців не змогла ухвалити жодного закону, який би полегшив життя народу, сформував умови для надходження інвестицій, для створення нових робочих місць, збільшення відрахувань до державного й місцевих бюджетів, а відтак - на соціальні програми в регіонах.

- На відміну від гучних промов на мітингах та блокування трибуни парламенту, саме законотворчість у сесійній залі, допомога із розв’язанням проблем свого краю під час роботи в округах є втіленням істинного ставлення політика до своєї країни, до народу України, до своїх виборців, - упевнений Володимир Бандуров.