Оперативна допомога від Володимира Бандурова

опубліковано 13 груд. 2015 р., 22:02 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 13 груд. 2015 р., 22:02 ]

Оперативна допомога від Володимира Бандурова


Коли жителі 79-го округу опиняються у складній ситуації, вони звертаються до народного депутата України Володимира Бандурова. І завжди отримують оперативну допомогу. На початку грудня громадська приймальня депутата працювала у Василівському, Великобілозерському, Кам'янсько-Дніпровському, Оріхівському районах і в місті Енергодарі. На прийом прийшли десятки громадян, і до проблем кожного тут поставилися з розумінням і співчуттям.


 

З приходом зими у непростих умовах опинилися сім'ї тимчасових переселенців з Донбасу, які знайшли притулок у Енергодарі та у Кам'янці-Дніпровській. Вони змушені наймати кімнату або частину будинку, але й таке незручне житло багатьом не по кишені. Роботу, навіть низькооплачувану, вдалося знайти не всім, а у кожній сім'ї є маленькі діти. Помічники народного депутата запропонували прийнятне рішення проблеми. Вони звернули увагу переселенців на те, що у навколишніх селах є чимало порожніх будинків, які вони могли б придбати за символічну плату. Тут же зв'язалися з сільськими головами, які пообіцяли знайти відповідне житло і допомогти переселенцям його купити. А команда Володимира Бандурова допоможе з придбанням дров для опалення.

А ще у двох відвідувачів депутатської приймальні, жінок із села Кірове Оріхівського району і з Кам'янки-Дніпровської, - інша проблема. Не можуть офіційно оформити право на володіння своїм будинком. І не тільки не знають процедури оформлення, але й не мають всіх необхідних для цього документів. Юристи депутатської приймальні Володимира Бандурова зв'язалися з нотаріусом, дали жінкам необхідну консультацію і зобов'язалися допомогти з оформленням будинків, а літній жительці села Кірового - ще й з оплатою нотаріальних послуг.

Допомогти їм отримати українське громадянство попросили депутата дві мешканки Кам'янки-Дніпровської та Василівки. Одна з них, багатодітна мати, протягом трьох років не може отримати необхідні документи з Казахстану, де вона жила раніше, а в іншої, колишньої громадянки Вірменії, всі документи вкрали. Обидві ситуації є досить складними, але юристи з депутатської команди взялися допомогти жінкам і сподіваються на позитивний результат.

Серед відвідувачів приймальні багато було й людей, близьким яких - а це у тому числі і маленькі діти - необхідна термінова операція або дороге лікування, що підтверджується наданими документами. Всі вони отримали матеріальну допомогу від депутата.

Прийшли на прийом і представники батьківського комітету 1-Б класу Оріхівського навчально-виховного комплексу №2. У цьому класі навчається багато дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, яким не під силу грошові внески на придбання необхідної для навчального процесу техніки. Батьки попросили Володимира Бандурова допомогти з придбанням телевізора для перегляду навчальних програм. Депутат, який завжди відгукується на проблеми навчальних закладів, і цього разу пообіцяв надати допомогу. Так що незабаром оріхівські першокласники зможуть освоювати ази науки за допомогою сучасних методик.

Своїми проблемами поділилися з депутатом і офіцери, котрі служать у Василівському районному управлінні МНС. Головна їхня турбота - незадовільний стан техніки, в першу чергу, пожежного автомобіля ЗІЛ-131. Брак запчастин, зношені покришки, двигун, який потребує капітального ремонту. На такому транспортному засобі далеко не поїдеш, але ж надзвичайна ситуація в районі може трапитися у будь-яку хвилину! Вихід у МНС-ників один: самостійно шукати кошти на ремонт, з чим вони і прийшли у депутатську приймальню Володимира Бандурова. Депутат доручив своїм помічникам детально розібратися в ситуації і надати можливу допомогу василівським працівникам МНС.

Всі звернення, які надійшли від громадян, Володимир Бандуров взяв під свій особистий контроль. Кожен відвідувач приймальні народного депутата може розраховувати на допомогу у вирішенні своїх проблем.

Comments