Народний депутат Володимир Бандуров за підтримки жителів 79-го округу домігся перерахування коштів на реалізацію соціальних проектів

опубліковано 8 серп. 2016 р., 03:54 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 8 серп. 2016 р., 03:54 ]
Завдяки ініціативі Володимира Бандурова, підтриманій жителями округу, у серпні з державного до місцевих бюджетів було перераховано перші 5,9 млн. гривень субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. На ці гроші здійснюватимуться соціальні проекти, які визначили самі жителі сіл і міст Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського та Оріхівського районів.

Нагадаємо, у квітні жителі округу зібрали понад 50 тисяч підписів на підтримку ініціатив Володимира Бандурова з реконструкції та будівництва соціальних об'єктів на території округу. Першочерговість об'єктів, які потребують бюджетного фінансування, визначили самі місцеві громади. Перш за все, це ремонт шкіл і дитячих садків, лікарень і будинків культури, проведення водопроводів і освітлення сільських вулиць.

Громадська підтримка ініціатив народного депутата дала Володимиру Бандурову підставу звернутися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою про виділення відповідного фінансування. 8 червня Кабінет Міністрів розглянув це питання і прийняв рішення про виділення субвенцій місцевим бюджетам на реалізацію соціальних проектів.

- Вже не вперше ми ставимо перед собою завдання і успішно їх реалізуємо, - констатує народний депутат Володимир Бандуров. - Спільними зусиллями з жителями наших сіл і міст вдалося домогтися від уряду виділення бюджетних коштів. Гроші вже надійшли на місця, і тепер можна проводити всі передбачені проектами ремонтні роботи на визначених громадами об'єктах.

До бюджету Василівського району надійшло 2063,9 тис. грн., Великобілозерського - 138,1 тис. грн., Кам'янсько-Дніпровського - 1199 тис. грн., Оріхівського - 2496,1 тис. гривень субвенцій з держбюджету.

Одночасно з субвенціями були перераховані з держбюджету і так звані атомні гроші, які виділяються на соціально-економічний розвиток населених пунктів, розташованих у 30-кілометровій зоні спостереження Запорізької АЕС. Ці кошти надійшли також завдяки цілеспрямованості та наполегливості Володимира Бандурова.

Депутат неодноразово звертався до уряду з офіційними запитами про перерахування атомної субвенції. Несвоєчасне надходження грошей на місця ставить під загрозу реалізацію запланованих на цей рік соціальних проектів. Будівельні і ремонтні роботи треба провести до настання холодів, але виконати їх неможливо, допоки місцеві бюджети не матимуть у своєму розпорядженні належних коштів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман погодився з доводами Володимира Бандурова, і в результаті атомні гроші вже надійшли на місця. Станом на 3 серпня місцеві бюджети Василівського та Кам'янсько-Дніпровського районів отримали 3,4 млн. гривень, які також будуть вкладені у реалізацію соціальних проектів.