Народний депутат Володимир Бандуров домагається повернення пільг на безкоштовний проїзд у приміському громадському транспорті

опубліковано 1 груд. 2015 р., 06:51 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 1 груд. 2015 р., 06:52 ]

Народний депутат Володимир Бандуров домагається повернення пільг на безкоштовний проїзд у приміському громадському транспорті


Народний депутат України Володимир Бандуров продовжує систематичну роботу, спрямовану на підвищення рівня соціального захисту жителів Запорізької області.


Під час роботи депутата в окрузі та проведення численних зустрічей з виборцями надійшла велика кількість звернень громадян з проханням повернути пільговий проїзд для ветеранів.

- Зростання цін на продукти й ліки, підвищення тарифів на проїзд і комунальні послуги поставило більшість населення України на межу виживання. Особливо це стосується літніх людей, які на сьогодні не в змозі оплатити навіть проїзд у громадському транспорті. Уряд позбавив їх права на пільговий проїзд. Ліквідацію цих пільг особливо відчули на собі жителі сільських районів. Тепер дістатися райцентру для багатьох літніх людей стало проблемою. В результаті, вони не можуть купити необхідні товари й ліки, з'їздити до районної лікарні. Також для них стало недоступним отримання багатьох адміністративних послуг, оформлення субсидії і навіть оплата комунальних послуг. Для того щоб відновити справедливість і повернути безкоштовний проїзд для більшості категорій малозабезпеченого населення, мною та моїми колегами підготовлено та зареєстровано у Верховній Раді відповідний законопроект, - заявив народний депутат.

Законопроект Володимира Бандурова відновлює право пільгового проїзду в приміських автобусах та на залізничному транспорті в межах Запорізької області для таких категорій громадян, як ветерани праці, учасники Другої світової війни та діти війни.

- З кожним роком від нас йдуть все більше наших ветеранів і дітей війни. Замість того щоб допомогти їм, полегшити повсякденне життя, уряд забрав у них навіть пільги на проїзд. Ці люди, які побудували нашу державу, заслуговують на справедливе ставлення до себе, - вважає Володимир Бандуров.

Також народний депутат продовжує добиватися на законодавчому рівні підвищення розмірів заробітних плат і пенсій для населення.