Наповнити життя ветеранів нашою турботою та увагою

опубліковано 14 трав. 2015 р., 02:57 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 14 трав. 2015 р., 02:57 ]

Наповнити життя ветеранів нашою турботою та увагою


9 Травня у всіх районах 79-го округу провели святкові заходи, присвячені 70-річчю Великої Перемоги. Урочисті мітинги-реквієми біля меморіалів загиблим в роки другої світової війни, зустрічі з ветеранами на «Солдатському привалі», покладання квітів до братських могил та святкові концерти - так віддали пошану воїнам-визволителям жителі Оріхівського, Василівського, Кам'янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та міста Енергодара.


З кожним роком все менше учасників війни беруть участь у торжествах - одним здоров'я не дозволяє виходити за поріг власного дому, інших вже немає серед нас. І тим більш важливою стає можливість засвідчити нашу повагу і вдячність за безприкладний подвиг в ім'я миру героям, які сьогодні живуть серед нас, які зберігають у своїй пам'яті вогненні версти війни. А головне - допомогти їм, підтримати у важку хвилину.

В урочистих заходах, які на честь Великої Перемоги проводилися 9 Травня в райцентрах 79-го округу, активну участь взяв народний депутат Володимир Бандуров. Ветерани війни отримали подарункові набори.

Кожен, хто воював на фронтах другої світової війни, також отримав до 70-річчя Перемоги вітальну листівку від депутата з теплими побажаннями. «Наша пам'ять і пошана героям, які перемогли фашизм, - і тим, хто склав голову в боях, і тим, хто дійшов до Берліна. Пам'ятаємо ми й тих, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто кував перемогу в тилу, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край. Ми завжди пишатимемося тим, що Ви зробили для Перемоги», - йдеться в цьому привітанні.

У багатьох містах і селах округу мітинги пам'яті пройшли біля меморіалів, відновлених завдяки Володимиру Бандурову та благодійному фонду «Під покровом Богородиці», почесним президентом якого є депутат. Ось і зараз районна Рада ветеранів Василівського району отримала кошти для відновлення двох пам'ятників воїнам, загиблим при звільненні нашого краю, у селах Златопіль і Балки.

Також за ініціативи депутата напередодні травневих свят було проведено суботник, у якому взяли участь тисячі людей, які вважають своїм обов'язком привести в порядок пам'ятники героям війни, братські могили та пам'ятні обеліски.

Співпраця народного депутата Володимира Бандурова з ветеранами розпочалася ще у 2012 році, і побудована вона на постійній основі. І в будні, і в свята вони разом вирішують різні злободенні питання. Володимир Бандуров допомагає з оплатою лікування або операції, надає юридичну консультацію в різних спірних ситуаціях, допомагає ветеранським організаціям у проведенні святкових заходів, в оснащенні необхідним обладнанням, у ремонті приміщень і пам'ятників. Ветерани цінують Володимира Бандурова за його активну участь у відновленні храмів і сільських амбулаторій, за сприяння і допомогу в ремонті дитячих садків і шкіл, в яких навчаються їхні онуки та правнуки. І - за повагу до їхніх заслуг.

- Ми дуже задоволені нашим депутатом. Він з нами і в будні, і в свята. Що б не трапилося, Володимир Володимирович завжди надасть нам підтримку, розбереться в усіх наших негараздах і обов'язково допоможе. Не забуває нас, старих, а для нас так важливо, щоб про нас пам'ятали. Спасибі йому за постійну допомогу і турботу! - відзначає Ілля Степанович Соколенко, ветеран війни, який брав участь у визволенні Кам'янсько-Дніпровського району.

- Кожен з нас у неоплатному боргу перед ветеранами, - зазначив з нагоди великого свята Володимир Бандуров. - Наш святий обов'язок - дарувати їм тепло і увагу, бути вдячними за те, що вони зробили для Перемоги. Тож кожен з нас повинен зробити все можливе, щоб їхнє життя було наповнене нашою турботою і щирою любов'ю. Як депутат я завжди підтримуватиму всі ініціативи, спрямовані на покращення життя наших ветеранів, забезпечення належної уваги до них у нашому суспільстві.